508558-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – ,,SERVICII DE REPARARE ȘI ÎNTREȚINERE A AUTOVEHICULELOR FORD RANGER DIN DOTAREA PARCULUI AUTO AL S.N. RADIOCOMUNICAȚII S.A.(S.N.R.), 3 loturi”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,SERVICII DE REPARARE ȘI ÎNTREȚINERE A AUTOVEHICULELOR FORD RANGER DIN DOTAREA PARCULUI AUTO AL S.N. RADIOCOMUNICAȚII S.A.(S.N.R.), 3 loturi”
Beschreibung: Obiectul achiziției constă în Contract de achiziție publică de servicii de reparare și de întreținere a autovehiculelor FORD RANGER din dotarea S.N. RADIOCOMUNICAȚII S.A.(S.N.R.) – 3 loturi Autoritatea contractantă organizează prezenta procedură în vederea atribuirii contractului de prestări servicii de reparare și de întreținere a autovehiculelor FORD RANGER din dotarea S.N. RADIOCOMUNICAȚII S.A.(S.N.R.) cuprinzând autovehiculele din dotarea Sediului Central, Sucursalei Direcția de Radiocomunicații București și cele din dotarea Sucursalei Direcția de Radiocomunicații Timișoara, astfel: Număr autovehicule din doatrea Sediului Central: 2 Număr autovehicule din doatrea Sucursalei Direcția Radiocomunicații București: 8 Număr autovehicule din doatrea Sucursalei Direcția Radiocomunicații Timișoara: 6 Total număr de autovehicule: 16 Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 20 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă menţionează că va răspunde doar la solicitările de clarificări adresate de operatorii economici până la termenul-limită stabilit și doar celor transmise prin intermediul SEAP.
Interne Kennung: RO10881986_2026_321_13;RO10881986_2026_5_482
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: -Servicii de reparare și întreținere a autovehiculelor FORD RANGER din dotarea parcului auto al S.N.R. – Sediul Central pentru 2 autovehicule cuprinse în Anexa 1 a Caietului de sarcini aferent Lotului 1
Beschreibung: Contract de servicii de reparare și întreținere a autovehiculelor FORD RANGER din dotarea parcului auto al S.N.R. – Sediul Central pentru 2 autovehicule cuprinse în Anexa 1 a Caietului de sarcini aferent Lotului 1. Autoritatea contractantă, S.N. Radiocomunicaţii S.A., va achiziţiona servicii de revizie, întreţinere, reparaţii, tinichigerie, vopsitorie pentru autovehiculele marca FORD RANGER din dotarea proprie în conformitate cu cele descrise prin Caietul de sarcini aferent Lotului 1.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: -Servicii de reparare și întreținere a autovehiculelor FORD RANGER din dotarea parcului auto al S.N.R. – Sucursala Direcția Radiocomunicații București pentru 8 autovehicule cuprinse în Anexa 1 a Caietului de sarcini aferent Lotului 2
Beschreibung: Contract de servicii de reparare și întreținere a autovehiculelor FORD RANGER din dotarea parcului auto al S.N.R. – Sucursala Direcția Radiocomunicații București pentru 8 autovehicule cuprinse în Anexa 1 a Caietului de sarcini aferent Lotului 2. Autoritatea contractantă, S.N. Radiocomunicaţii S.A., va achiziţiona servicii de revizie, întreţinere, reparaţii, tinichigerie, vopsitorie pentru autovehiculele marca FORD RANGER din dotarea proprie în conformitate cu cele descrise prin Caietul de sarcini aferent Lotului 2.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: -Servicii de reparare și întreținere a autovehiculelor FORD RANGER din dotarea parcului auto al S.N.R. – Sucursala Direcția Radiocomunicații Timișoara pentru 6 autovehicule cuprinse în Anexa 1 a Caietului de sarcini aferent Lotului 3
Beschreibung: Contract de servicii de reparare și întreținere a autovehiculelor FORD RANGER din dotarea parcului auto al S.N.R. – Sucursala Direcția Radiocomunicații Timișoara pentru 6 autovehicule cuprinse în Anexa 1 a Caietului de sarcini aferent Lotului 3. Autoritatea contractantă, S.N. Radiocomunicaţii S.A., va achiziţiona servicii de revizie, întreţinere, reparaţii, tinichigerie, vopsitorie pentru autovehiculele marca FORD RANGER din dotarea proprie în conformitate cu cele descrise prin Caietul de sarcini aferent Lotului 3.
Interne Kennung: 3
508558-2026 - Competition
Romania – Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment – ,,SERVICII DE REPARARE ȘI ÎNTREȚINERE A AUTOVEHICULELOR FORD RANGER DIN DOTAREA PARCULUI AUTO AL S.N. RADIOCOMUNICAȚII S.A.(S.N.R.), 3 loturi”
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50110000 Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier1
LotLOT-0002
Internal identifier2
LotLOT-0003
Internal identifier3