508567-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Zakup i dostawa energii elektrycznej dla SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu i Szpitala Wojewódzkiego Sp. z o. o. w Opolu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa energii elektrycznej dla SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu i Szpitala Wojewódzkiego Sp. z o. o. w Opolu
BeschreibungZakup i dostawa energii elektrycznej dla SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu i Szpitala Wojewódzkiego Sp. z o. o. w Opolu. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załącznikach nr 1,1.1,1.2,1.3,1.4,2,2.1 i 3 do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZakup i dostawa energii elektrycznej dla SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu i Szpitala Wojewódzkiego Sp. z o. o. w Opolu. Zamawiającymi są: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Opolskie Centrum Onkologii im. prof. Tadeusza Koszarowskiego w Opolu– Lider postępowania ( Umowa - 1 ) oraz Szpital Wojewódzki w Opolu Sp. z o.o. – Uczestnik postępowania (Umowa - 2 ). Po zakończeniu postępowania każdy z Zamawiających podpisze indywidualnie umowę z wybranym Wykonawcą.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy