See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania pn.:Modernizacja istniejącego lądowiska wyniesionego dla śmigłowców ratunkowych "Koszalin-Szpital"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie w oparciu o Program Funkcjonalno Użytkowy, w formule „zaprojektuj i wybuduj” ,kompletnej dokumentacji projektowej (wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na etapie realizacji zadania), a następnie wykonanie w oparciu o uzgodniony projekt wszystkich prac min. prac przygotowawczych, demontażowych, geodezyjnych, wycinki drzewostanu, robót budowlanych, instalacyjnych, montażu windy, dostawy i montażu automatycznego systemu gaszenia DIFFS/RMS, wyposażenia lądowiska w niezbędny osprzęt, tablice itp., dla inwestycji polegającej na modernizacji istniejącego lądowiska wyniesionego dla śmigłowców ratunkowych „Koszalin - Szpital” wraz z infrastrukturą techniczną, instalacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz zagospodarowaniem terenu. Na cały projekt należy uzyskać wymagane prawem zezwolenia i uzyskać dopuszczenie lądowiska do eksploatacji przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.
Vorherige Bekanntmachung: 422586-2026
Interne Kennung: TP.382.052.2026 EK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania pn.: Modernizacja istniejącego lądowiska wyniesionego dla śmigłowców ratunkowych "Koszalin-Szpital"
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen, 45100000 Baureifmachung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung