2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wyposażenia do modernizacji i utrzymania infrastruktury drogowej na terenie Gminy Jeziorzany
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup wyposażenia do modernizacji i utrzymania infrastruktury drogowej na terenie Gminy Jeziorzany
Interne Kennung: PN. 271.02.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34920000 Straßenausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger, 43261100 Schaufellader, 34223000 Anhänger und Sattelanhänger, 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup wyposażenia do modernizacji i utrzymania infrastruktury drogowej na terenie Gminy Jeziorzany Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę: • ciągnika komunalnego o mocy min. 160KM z wyposażeniem: ładowacz czołowy, zamiatarka, pług do odśnieżania, wysięgnik z głowicami koszącą i tnącą, przyczepą, rębak do gałęzi, posypywarka; • posypywarka ciągnikowa; • ciągnika komunalnego mocy min. 55KM z osprzętem: kosiarka, posypywarka, pług do odśnieżania, przyczepa; • minikoparki z lawetą; • koparko-ładowarki;