2. Verfahren
Verfahren
Titel: Audiovisuele middelen raadzaal en kantine
Beschreibung: Gemeente Urk gaat de inrichting van het gemeentehuis vernieuwen. De raadzaal en het vernieuwen van de Audiovisuele middelen in de raadzaal en de kantine is onderdeel van deze vernieuwingsslag die gemeente Urk aan het voorbereiden is en waarvan de uitvoering eind 2025 zal starten. Doel van de aanbesteding is om met één marktpartij een Overeenkomst af te sluiten voor zowel Levering als Dienstverlening van de benodigde Audiovisuele middelen. De Opdracht betreft de Levering en de bijbehorende Dienstverlening van de benodigde Audiovisuele middelen voor de raadzaal en de kantine van Gemeente Urk zoals in het Programma van Eisen (Bijlage 7) nader beschreven.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf, 50342000 Reparatur und Wartung von Audiogeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeente Urk gaat de inrichting van het gemeentehuis vernieuwen. De raadzaal en het vernieuwen van de Audiovisuele middelen in de kantine is onderdeel van deze vernieuwingsslag die gemeente Urk aan het voorbereiden is en waarvan de uitvoering eind 2025 zal starten. Het geheel dient begin maart 2026 klaar te zijn. Doel van de aanbesteding is om met één marktpartij een Overeenkomst af te sluiten voor zowel Levering als Dienstverlening van de benodigde Audiovisuele middelen. Met de Inschrijver met de beste prijs-kwaliteitverhouding wordt de Overeenkomst gesloten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gedurende de looptijd wenst de Aanbestedende dienst -optioneel- de mogelijkheid te behouden om de volgende herzieningsopties onder de Overeenkomst af te nemen: • Een commissiezaal in te richten met nieuwe vergaderfaciliteiten; • Online vergaderen (uitbreiding aantal licenties) uit te breiden in geval van bijvoorbeeld een situatie soortgelijk aan corona; • Diverse aanpassingen en uitbreidingen aan de audiovisuele middelen in de raadzaal als gevolg van gewijzigde behoeften en technologische mogelijkheden; • De verhuizing van de audiovisuele middelen naar een toekomstige nieuwe raadzaal of ander onderkomen; • AV middelen voor de kantooromgeving, waaronder maar niet gelimiteerd tot, de reguliere overlegruimtes en vergaderzalen. De waarde van deze opties wordt geraamd op maximaal € 315.000,-.