508618-2026 - Wettbewerb
Lettland – Netzwerke – Izglītības iestāžu datu iekštīkla funkcionēšanas uzlabojumi projektā 2.3.2.3.i. – 2.kārta
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izglītības iestāžu datu iekštīkla funkcionēšanas uzlabojumi projektā 2.3.2.3.i. – 2.kārta
Beschreibung: Izglītības iestāžu datu iekštīkla funkcionēšanas uzlabojumi projektā 2.3.2.3.i. – 2.kārta
Interne Kennung: IZM 2026/14/AK/ AFP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 1. MK noteikumu Nr. 168 grozījumi nosaka projekta īstenošanas termiņu — 2026. gada 30. novembris. Tas ir fiksēts Atveseļošanas fonda saistību termiņš, kuru nav iespējams pagarināt. 2.– Vienas izglītības iestādes datu iekštīkla uzlabošanai nepieciešami 2–5 mēneši atkarībā no darbu sarežģītības. Ņemot vērā, ka līgums ar izpildītāju vēl nav noslēgts, katrs nokavētais mēnesis tieši samazina paveicamo iestāžu skaitu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32400000 Netzwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten
5. Los
Los: LOT-0000