See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Építhető szerelői létra készletek beszerzése
Beschreibung: Építhető szerelői létra készletek beszerzése
Vorherige Bekanntmachung: 177475-2026
Interne Kennung: EKR000227942026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Eredménytelen eljárás Eredménytelenség jogcíme: a Kbt. 75. § (4) bekezdésben foglaltak szerint igazolható, rendelkezésére álló anyagi fedezet összege nem elegendő a szerződés megkötéséhez az értékelés alapján legkedvezőbb ajánlatot tett ajánlattevővel [Kbt. 75. § (2) bekezdés b) pont]. Az eljárás EREDMÉNYTELEN a Kbt. 75. § (2) bekezdés b) pontja alapján, tekintettel arra, hogy a rendelkezésére álló anyagi fedezet összege nem elegendő a szerződés megkötéséhez az értékelés alapján legkedvezőbb ajánlatot tett érvényes ajánlattevővel. Az Ajánlatkérő által az eljárás előkészítése során, 2026.01.06-án kelt Fedezetigazolás szerinti a rendelkezésre álló fedezet 460.000.000,- Ft. A legkedvezőbb érvényes ajánlatot benyújtó ajánlattevő: Ajánlattevő neve: VILLBEK Kft. Ajánlati ár mindösszesen (nettó HUF): 670.742.560,- Ft A fentiek alapján Ajánlatkérő megállapította, hogy a szükséges 210.742.560,- Ft többletfedezet nem áll rendelkezésre. Az eljárás döntéshozója az eljárás eredménytelenné nyilvánításáról szóló döntést 2026. 06. 25. napján hozta meg.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44423200 Leitern
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Az MVM Émász Áramhálózati Kft. szolgáltatási területén, üzemzavar esetén, valamint tervszerű munkavégzéskor használandó Építhető szerelői létra készlet beszerzése. Oszlopon történő biztonságos munkavégzés elvégzéséhez szükséges, legyen az fa vagy beton oszlop, abban az esetben, ha emelőkosárral nem megközelíthető a helyszín. A Létra több ponton rögzíthető, valamint rendelkezik olyan biztonsági funkcióval, mely használat megakadályozza az esetleges lezuhanást az oszlopról. Részletes követelményeket a műszaki leírás tartalmazza. Mennyiség: 368 készlet Egy készlet tartalma: 1 db Létrához munkaállás 3 db Közbenső elem 2.5m 1 csörlővel 1 db Közbenső elem 2.5m 2 csörlővel ELMŰ tip 1 db Létra megerősített báziselem 1 db Létra záró elem 1 db Létra zuhanásgátló záróelemre 1 db Létra zuhanásgátló közbenső elemre
Interne Kennung: EKR000227942026/1