508654-2026 - Ergebnis
Kroatien – Medizinische Verbrauchsartikel – Potrošni dijagnostički medicinski materijal za laboratorij
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Potrošni dijagnostički medicinski materijal za laboratorij
Beschreibung: potrošni medicinski i dijagnostički materijal za bolnički laboratorij, detaljno opisan troškovnicima- tehničkom specifikacijom
Interne Kennung: 06/26 MV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dijagnostička sredstva za aparat SYSMEX XS-1000i
Beschreibung: opis predmeta nabave detaljno je opisan troškovnikom tehničkom specifikacijom
Interne Kennung: 06/26 MV-1
Los: LOT-0002
Titel: Dijagnostički materijal i sredstva za aparat BECKMAN COULTER AU 480
Interne Kennung: 06/26 MV-2
Los: LOT-0003
Titel: Test trake i reagensi
Interne Kennung: 06/26 MV-3
Los: LOT-0004
Titel: Reagensi za koagulometar REAGENSI ZA KOAGULOMETAR SYSMEX CA-600
Interne Kennung: 06/26 MV-4
Los: LOT-0005
Titel: Reagensi za acidobazni analizator RL
Interne Kennung: 06/26 MV-5
Los: LOT-0006
Titel: Reagensi za imonukemijske pretrage COBAS Pro
Interne Kennung: 06/26 MV-6