50868-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Zakup energii elektrycznej czynnej dla Grupy zakupowej na lata 2024 i 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej czynnej dla Grupy zakupowej na lata 2024 i 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej czynnej na potrzeby jednostek samorządu terytorialnego, ich jednostek organizacyjnych, gminnych i powiatowych osób prawnych i stowarzyszeń oraz na potrzeby oświetlenia dróg i placów dla punktów poboru energii elektrycznej należących do Zamawiających, którzy tworzą Grupę zakupową, w rozumieniu ustawy Prawo energetyczne oraz odkup wyprodukowanej energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii (instalacji fotowoltaicznych) zamontowanych w obiektach publicznych, w okresie od dnia 1 stycznia 2024 roku do dnia 31 grudnia 2025 roku. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 583972-2023
Interne Kennung: ZP.271.22.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Zakup energii elektrycznej czynnej na potrzeby jednostek samorządu terytorialnego ich jednostek organizacyjnych, gminnych i powiatowych osób prawnych i stowarzyszeń w 2024 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej czynnej na potrzeby jednostek samorządu terytorialnego, ich jednostek organizacyjnych, gminnych i powiatowych osób prawnych i stowarzyszeń w okresie od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r., z uwzględnieniem terminów wynikających z procedury zmiany Sprzedawcy. Szacowany wolumen zużycia energii elektrycznej dla 688 punktów poboru energii wynosi około 13 715 138 kWh. Szczegółowe informacje wraz z prognozowanym wolumenem zużycia energii elektrycznej czynnej dla poszczególnych punktów poboru energii przedstawione zostały w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 3b do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Los: LOT-0002
Titel: 2. Zakup energii elektrycznej czynnej na potrzeby oświetlenia dróg i placów dla Grupy zakupowej w 2024 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej czynnej na potrzeby oświetlenia dróg i placów dla Grupy zakupowej, w okresie od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r., z uwzględnieniem terminów wynikających z procedury zmiany Sprzedawcy. Szacowany wolumen zużycia energii elektrycznej dla 1 235 punktów poboru energii wynosi około 9 169 606 kWh. Szczegółowe informacje wraz z prognozowanym wolumenem zużycia energii elektrycznej czynnej dla poszczególnych punktów poboru energii przedstawione zostały w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 3a do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: 3. Zakup energii elektrycznej czynnej na potrzeby jedn samorzad teryt. ich jednostek organizacyjnych, gminnych i powiatowych osób prawnych, samodz. publ. zakładów opieki zdrowotnej, stowarzyszeń w 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej czynnej na potrzeby jednostek samorządu terytorialnego, ich jednostek organizacyjnych, gminnych i powiatowych osób prawnych i stowarzyszeń, w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r., z uwzględnieniem terminów wynikających z procedury zmiany Sprzedawcy. Szacowany wolumen zużycia energii elektrycznej dla 688 punktów poboru energii wynosi około 13 715 138 kWh. Szczegółowe informacje wraz z prognozowanym wolumenem zużycia energii elektrycznej czynnej dla poszczególnych punktów poboru energii przedstawione zostały w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 3b do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: 4. Zakup energii elektrycznej czynnej na potrzeby oświetlenia dróg i placów dla Grupy zakupowej w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej czynnej na potrzeby oświetlenia dróg i placów dla Grupy zakupowej, w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r., z uwzględnieniem terminów wynikających z procedury zmiany Sprzedawcy. Szacowany wolumen zużycia energii elektrycznej dla 1 235 punktów poboru energii wynosi około 9 169 606 kWh. Szczegółowe informacje wraz z prognozowanym wolumenem zużycia energii elektrycznej czynnej dla poszczególnych punktów poboru energii przedstawione zostały w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 3a do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: 5. Zakup przez Zamawiającego i odkup przez Wykonawcę energii elektrycznej wyprodukowanej z odnawialnych źródeł energii (instalacji fotowoltaicznych) zamontowanych w obiektach publicznych w roku 2024.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest jest zakup przez Zamawiającego i odkup przez Wykonawcę energii elektrycznej wyprodukowanej z odnawialnych źródeł energii (instalacji fotowoltaicznych) zamontowanych na obiektach publicznych na potrzeby jednostek samorządu terytorialnego ich jednostek organizacyjnych, gminnych i powiatowych osób prawnych i stowarzyszeń w okresie od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r., z uwzględnieniem terminów wynikających z procedury zmiany Sprzedawcy. Szacowany wolumen zużycia energii elektrycznej dla 13 punktów poboru energii wynosi około 1 258 624 kWh, szacowany wolumen wytworzenia energii elektrycznej wyniesie około 636 385 kWh. Szczegółowe informacje wraz z prognozowanym wolumenem zużycia energii elektrycznej czynnej dla poszczególnych punktów poboru energii przedstawione zostały w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 3c do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: 6. Zakup przez Zamawiającego i odkup przez Wykonawcę energii elektrycznej wyprodukowanej z odnawialnych źródeł energii (instalacji fotowoltaicznych) zamontowanych w obiektach publicznych w roku 2025.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest jest zakup przez Zamawiającego i odkup przez Wykonawcę energii elektrycznej wyprodukowanej z odnawialnych źródeł energii (instalacji fotowoltaicznych) zamontowanych na obiektach publicznych na potrzeby jednostek samorządu terytorialnego ich jednostek organizacyjnych, gminnych i powiatowych osób prawnych i stowarzyszeń w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r., z uwzględnieniem terminów wynikających z procedury zmiany Sprzedawcy. Szacowany wolumenie zużycia energii elektrycznej dla 13 punktów poboru energii wynosi około 1 258 624 kWh, szacowany wolumen wytworzenia energii elektrycznej wyniesie około 636 385 kWh. Szczegółowe informacje wraz z prognozowanym wolumenem zużycia energii elektrycznej czynnej dla poszczególnych punktów poboru energii przedstawione zostały w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 3c do SWZ.