508690-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft – SERVICII SILVICE - TAIERI DE INGRIJIRE SI LUCRĂRI DE PROTECȚIE - ÎN FOND FORESTIER PROPRIETATE PUBLICA A STATULUI, DS NEAMT
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVICII SILVICE - TAIERI DE INGRIJIRE SI LUCRĂRI DE PROTECȚIE - ÎN FOND FORESTIER PROPRIETATE PUBLICA A STATULUI, DS NEAMT
Beschreibung: SERVICII SILVICE - TAIERI DE INGRIJIRE SI LUCRĂRI DE PROTECȚIE - ÎN FOND FORESTIER PROPRIETATE PUBLICA A STATULUI, DS NEAMT, CONFORM SPECIFICATIILOR CAIETULUI DE SARCINI DE LA FIRME ATESTATE IN DOMENIU. Cantitățile estimate minime și maxime atat pentru acord cadru cat și pentru un contract susbsecvent sunt redate in Anexele caietului de sarcini atasat prezentei documentatii. Termenul limita de transmitere a solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare va fi cu 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va transmite raspunsul consolidat la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor NOTA: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/ informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la Sectiunea I.3 din Fisa de date a achizitiei
Interne Kennung: 10191
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OS TAZLĂU
Beschreibung: ACHIZITIA DE SERVICII SILVICE-TAIERI DE INGRIJIRE SI LUCRĂRI DE PROTECȚIE ÎN FOND FORESTIER PROPRIETATEA PUBLICA A STATULUI CONFORM SPECIFICATIILOR CAIETULUI DE SARCINI - DE LA FIRME ATESTATE IN DOMENIU. Cantitățile estimate minime și maxime atat pentru acord cadru cat și pentru un contract susbsecvent sunt redate in Anexele caietului de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: OS ROZNOV
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: OS TARCĂU
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: OS BRATEȘ
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: OS BICAZ
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: OS PIPIRIG
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: OS VĂRATEC
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: OS GÂRCINA
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: OS ROMAN
Interne Kennung: 9