508719-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – Endoskopski potrošni material, material za CT, kemikalije, hitri testi, embalaža, razkužila in izdelki za nego telesa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Endoskopski potrošni material, material za CT, kemikalije, hitri testi, embalaža, razkužila in izdelki za nego telesa
Beschreibung: Endoskopski potrošni material, material za CT, kemikalije, hitri testi, embalaža, razkužila in izdelki za nego telesa za obdobje 24 mesecev
Interne Kennung: 37/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ENDOSKOPSKI MATERIAL ZA OLYMPUSOVE ENDOSKOPE
Beschreibung: ENDOSKOPSKI MATERIAL ZA OLYMPUSOVE ENDOSKOPE
Interne Kennung: 521152
Los: LOT-0002
Titel: Material za EBUS ultrazvočni aparat
Beschreibung: Material za EBUS ultrazvočni aparat za obdobje 24 mesecev
Interne Kennung: 521153
Los: LOT-0003
Titel: IGLE ZA ENDOSKOPIJE
Beschreibung: IGLE ZA ENDOSKOPIJE za obdobje 24 mesecev
Interne Kennung: 521154
Los: LOT-0004
Titel: MATERIAL ZA PERIFERNO DIAGNOSTIKO
Beschreibung: MATERIAL ZA PERIFERNO DIAGNOSTIKO za 24 mesecev
Interne Kennung: 521155
Los: LOT-0005
Titel: MATERIAL ZA POLIPEKTOMIJO
Beschreibung: MATERIAL ZA POLIPEKTOMIJO za obdobje 24 mesecev
Interne Kennung: 521156
Los: LOT-0006
Titel: BIOPSIJSKE KLEŠČICE ZA ENKRATNO UPORABO
Beschreibung: BIOPSIJSKE KLEŠČICE ZA ENKRATNO UPORABO za obdobje 24 mesecev
Interne Kennung: 521157
Los: LOT-0007
Titel: MATERIAL ZA HEMOSTAZO I
Beschreibung: MATERIAL ZA HEMOSTAZO I za obdobje 24 mesecev
Interne Kennung: 521158
Los: LOT-0008
Titel: MATERIAL ZA HEMOSTAZO II
Beschreibung: MATERIAL ZA HEMOSTAZO II za obdobje 24 mesecev
Interne Kennung: 521159
Los: LOT-0009
Titel: MATERIAL ZA ČIŠČENJE ENDOSKOPOV
Beschreibung: MATERIAL ZA ČIŠČENJE ENDOSKOPOV za obdobje 24 mesecev
Interne Kennung: 521160
Los: LOT-0010
Titel: SISTEM ZA AKUTNO ZAPIRANJE POŠKODB STEN
Beschreibung: SISTEM ZA AKUTNO ZAPIRANJE POŠKODB STEN za obdobje 24 mesecev
Interne Kennung: 521161
Los: LOT-0011
Titel: RAZNI MATERIAL
Beschreibung: RAZNI MATERIAL za obdobje 24 mesecev
Interne Kennung: 521162
Los: LOT-0012
Titel: SUBSTANCE ZA FARMACEVTSKO UPORABO
Beschreibung: SUBSTANCE ZA FARMACEVTSKO UPORABO za obdobje 24 mesecev
Interne Kennung: 521163
Los: LOT-0013
Titel: LONČKI IN MEŠALA ZA MAZILA
Beschreibung: LONČKI IN MEŠALA ZA MAZILA za obdobje 24 mesecev
Interne Kennung: 521164
Los: LOT-0014
Titel: HITRI TESTI
Beschreibung: HITRI TESTI za obdobje 24 mesecev
Interne Kennung: 521165
Los: LOT-0015
Titel: RAZNI LABORATORIJSKI MATERIAL
Beschreibung: RAZNI LABORATORIJSKI MATERIAL za obdobje 24 mesecev
Interne Kennung: 521166
Los: LOT-0016
Titel: MATERIAL ZA CT I
Beschreibung: MATERIAL ZA CT I za obdobje 24 mesecev
Interne Kennung: 521167
Los: LOT-0017
Titel: MATERIAL ZA CT II
Beschreibung: MATERIAL ZA CT II za obdobje 24 mesecev
Interne Kennung: 521168
Los: LOT-0018
Titel: SREDSTVA ZA ČIŠČENJE in RAZKUŽEVANJE POVRŠIN, MEDICINSKIH PRIPOMOČKOV
Beschreibung: SREDSTVA ZA ČIŠČENJE in RAZKUŽEVANJE POVRŠIN, MEDICINSKIH PRIPOMOČKOV za obdobe 24 mesecev
Interne Kennung: 521169
Los: LOT-0019
Titel: SREDSTVA ZA UMIVANJE, RAZKUŽEVANJE TER OSEBNO NEGO
Beschreibung: SREDSTVA ZA UMIVANJE, RAZKUŽEVANJE TER OSEBNO NEGO za obdobje 24 mesecev
Interne Kennung: 521170