2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana oświetlenia podstawowego i wystawowego na energooszczędne w budynku Centrum Nauki Kopernik.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wymiana istniejącego oświetlenia podstawowego i wystawowego na nowe energooszczędne w budynku Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Przedmiot zamówienia należy wykonać na podstawie przygotowanego i udostępnionego projektu budowlanego. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia pod względem organizacyjno-logistycznym, w tym termin lub terminy realizacji zamówienia zostaną doprecyzowane po przeprowadzeniu dialogu z wykonawcami dopuszczonymi do udziału w postępowaniu - w dialogu konkurencyjnym.
Interne Kennung: DZP.260.25.2026.MSt
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 31682540 Transformatorstationsausstattung, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wymiana oświetlenia podstawowego i wystawowego na energooszczędne w budynku Centrum Nauki Kopernik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wymiana w budynku CNK starego oświetlenia podstawnego i wystawowego na nowe oświetlenie energooszczędne zgodnie z udostępnioną dokumentacją projektową.