See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni, w zakresie koszenia traw i grabienia liści, na terenach administrowanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. z podziałem na Zadania.
Beschreibung: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni, w zakresie koszenia traw i grabienia liści, na terenach administrowanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. z podziałem na Zadania (Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 181191-2026
Interne Kennung: 00367/WS/PW/PZP-DRZ-WRO/U/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Czajka (ZCZ).
Beschreibung: Zadanie 1: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Czajka (ZCZ). (Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ).
Interne Kennung: 00367/WS/PW/PZP-DRZ-WRO/U/2026 zad.1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Pruszków (ZPR).
Beschreibung: Zadanie 2: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Pruszków (ZPR). (Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ).
Interne Kennung: 00367/WS/PW/PZP-DRZ-WRO/U/2026 zad.2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Dębe (ZDE).
Beschreibung: Zadanie 3: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Dębe (ZDE). (Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ).
Interne Kennung: 00367/WS/PW/PZP-DRZ-WRO/U/2026 zad.3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Sieci Kanalizacyjnej (ZSK).
Beschreibung: Zadanie 4: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Sieci Kanalizacyjnej (ZSK). (Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ).
Interne Kennung: 00367/WS/PW/PZP-DRZ-WRO/U/2026 zad.4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Północny (ZPN).
Beschreibung: Zadanie 5: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Północny (ZPN). (Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ).
Interne Kennung: 00367/WS/PW/PZP-DRZ-WRO/U/2026 zad.5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Południe (ZPD).
Beschreibung: Zadanie 6: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Południe (ZPD). (Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ).
Interne Kennung: 00367/WS/PW/PZP-DRZ-WRO/U/2026 zad.6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Centralny (ZCE).
Beschreibung: Zadanie 7: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Centralny (ZCE). (Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ).
Interne Kennung: 00367/WS/PW/PZP-DRZ-WRO/U/2026 zad.7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Sieci Wodociągowej (ZSW)
Beschreibung: Zadanie 8: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Sieci Wodociągowej (ZSW). (Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ).
Interne Kennung: 00367/WS/PW/PZP-DRZ-WRO/U/2026 zad.8