2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa sprzętu multimedialnego, oświetleniowego i nagłośnieniowego dla Toruńskiego Agendy Kulturalnej"
Beschreibung: „Dostawa sprzętu multimedialnego, oświetleniowego i nagłośnieniowego dla Toruńskiego Agendy Kulturalnej w ramach projektu „Budowanie marki miasta Torunia w oparciu o walory architektoniczne za pomocą nowoczesnych technologii” oraz „7 cudów Torunia – szlak po unikatowych zabytkach na obszarze UNESCO” w ilości i charakterze opisanym w załączniku nr 1 do SWZ. Zamówienie współfinansowane w ramach: · Priorytetu 5. Fundusze Europejskie na wzmacnianie potencjałów endogenicznych regionu, Działania 5.4 Wsparcie rozwoju turystyki ZITy regionalne, Celu szczegółowego 5 (i.) Wspieranie zintegrowanego i sprzyjającego włączeniu społecznemu rozwoju społecznego, gospodarczego i środowiskowego, kultury, dziedzictwa naturalnego, zrównoważonej turystyki i bezpieczeństwa na obszarach miejskich, programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 i dotyczy projektu „Budowanie marki miasta Torunia w oparciu o walory architektoniczne za pomocą nowoczesnych technologii”. · Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, działania Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej, Priorytetu Kultura i dotyczy projektu „7 cudów Torunia – szlak po unikatowych zabytkach na obszarze UNESCO”. - brak możliwości wybrania danego programu w systemie
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme, 32342400 Akustische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa sprzętu multimedialnego dla Toruńskiego Agendy Kulturalnej
Beschreibung: Dostawa sprzętu multimedialnego dla Toruńskiego Agendy Kulturalnej w ramach projektu „Budowanie marki miasta Torunia w oparciu o walory architektoniczne za pomocą nowoczesnych technologii” oraz „7 cudów Torunia – szlak po unikatowych zabytkach na obszarze UNESCO” w ilości i charakterze określonym w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 31710000 Elektronische Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32322000 Multimediaausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu oświetleniowego dla Toruńskiego Agendy Kulturalnej w ramach projektu „Budowanie marki miasta Torunia w oparciu o walory architektoniczne za pomocą nowoczesnych technologii” oraz „7 cudów Torunia – szlak po unikatowych zabytkach na obszarze UNESCO” w ilości i charakterze określonym w załączniku nr 1 do SWZ.
Beschreibung: Dostawa sprzętu oświetleniowego dla Toruńskiego Agendy Kulturalnej w ramach projektu „Budowanie marki miasta Torunia w oparciu o walory architektoniczne za pomocą nowoczesnych technologii” oraz „7 cudów Torunia – szlak po unikatowych zabytkach na obszarze UNESCO” w ilości i charakterze określonym w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu multimedialnego dla Toruńskiego Agendy Kulturalnej
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 32342400 Akustische Geräte