508756-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen – Opravy, výměny transformátorů vn/nn a jejich správa v úložišti
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpravy, výměny transformátorů vn/nn a jejich správa v úložišti
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek, zadávaných na základě Rámcové dohody, budou opravy DTR a jejich přeprava z úložišť do místa opravy a zpět a odkoupení nepotřebných DTR a DTR, které jsou zpravidla na konci životnosti k dalšímu využití. Předmětem veřejných zakázek jsou rovněž výměny DTR, spočívající v demontáži stávajícího DTR ze stanoviště v distribuční trafostanici, jeho přepravy do úložiště, přepravy náhradního DTR z úložiště, na místo montáže, montáž (osazení) DTR do trafostanice. Dalším předmětem veřejných zakázek je správa úložišť DTR, prohlídky, evidence a zasílání pravidelných reportů o pohybu DTR Zadavateli, dále zajištění nepřetržité pohotovostní služby pro provádění poruchových výměn vadných DTR.
Vorherige Bekanntmachung637632-2023
Interne KennungN006-23-V00028749
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
LosLOT-0005
TitelOpravy, výměny transformátorů vn/nn a jejich správa v úložišti Část5 VZ region západ
Interne KennungN006/23/V00028749/005
LosLOT-0004
TitelOpravy, výměny transformátorů vn/nn a jejich správa v úložišti Část4 VZ region východ
Interne KennungN006/23/V00028749/004
LosLOT-0003
TitelOpravy, výměny transformátorů vn/nn a jejich správa v úložišti Část3 VZ region střed
Interne KennungN006/23/V00028749/003
LosLOT-0001
TitelOpravy, výměny transformátorů vn/nn a jejich správa v úložišti Část1 VZ region Morava
Interne KennungN006/23/V00028749/001
LosLOT-0002
TitelOpravy, výměny transformátorů vn/nn a jejich správa v úložišti Část2 VZ region sever
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek, zadávaných na základě Rámcové dohody, budou opravy DTR a jejich přeprava z úložišť do místa opravy a zpět a odkoupení nepotřebných DTR a DTR, které jsou zpravidla na konci životnosti k dalšímu využití. Předmětem veřejných zakázek jsou rovněž výměny DTR, spočívající v demontáži stávajícího DTR ze stanoviště v distribuční trafostanici, jeho přepravy do úložiště, přepravy náhradního DTR z úložiště, na místo montáže, montáž (osazení) DTR do trafostanice. Dalším předmětem veřejných zakázek je správa úložišť DTR, prohlídky, evidence a zasílání pravidelných reportů o pohybu DTR Zadavateli, dále zajištění nepřetržité pohotovostní služby pro provádění poruchových výměn vadných DTR,
Interne KennungN006/23/V00028749/002