See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KTK, rendezvényszervezési feladatok – IKK (515)
Beschreibung: Kedvezményezettek Tájékoztatási Kötelezettsége, rendezvényszervezési feladatok ellátása 2 részben a DIMOP Plusz, GINOP Plusz, RRF projektek keretében az IKK Innovatív Képzéstámogató Központ Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság részére.
Interne Kennung: EKR000624842025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: IKK rendezvényszervezési feladatok ellátása
Beschreibung: 1 Rendezvényszervezési feladatok ellátása az alábbiak szerint: • 20 fős rendezvényekhez kapcsolódó catering szolgáltatás megrendelése legkésőbb 20 nappal a rendezvény előtt • 80 fős rendezvények megrendelése legkésőbb 45 nappal a rendezvény előtt 1.1. Catering biztosítása (workshopok szervezése nélkül) Nyertes AT-nek kizárólag a catering biztosítása a feladata az alábbiak szerint: helyszín: Budapest, a Megrendelő által biztosított helyszíneken tervezetten 24 alkalommal 20 fős rendezvények esetében, amelyből 5 alkalommal „Catering I”, 19 alkalom esetében „Catering II” biztosítása elvárás. 1.2. Workshop-ok szervezése Nyertes AT feladata tervezetten 4 alkalommal, 80 fős rendezvények esetében a helyszín, a rendezvénytechnika (videótechnikai szolgáltatások, műszaki háttérszolgáltatások, hangtechnika), berendezések, bútorok, eszközök és a Catering II. biztosítása. 2. Catering I. és Catering II. szolgáltatásokkal kapcsolatos elvárások Nyertes AT tervezetten a Műszaki Leírásban rögzítetteknek megfelelő Catering I. (tervezetten 5 alkalom) és Catering II. (tervezetten 19 alkalommal - 20 fő/alkalom és tervezetten 4 alkalommal - 80 fő/alkalom) szolgáltatásokat biztosítja. A nettó keretösszeg: 28.400.000,- Ft Ajánlatkérő a keretösszeg 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A részletes műszaki leírást a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000624842025/2
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste