508823-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Cyfrowe rozwiązania dla Gminy Pilchowice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCyfrowe rozwiązania dla Gminy Pilchowice
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 (trzy) Części. 1.1. Przedmiotem zamówienia w Części 1 jest „Rozbudowa systemów dziedzinowych i e-Usług”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ) zawiera Załącznik nr 2.1 do SWZ. 1.2. Przedmiotem zamówienia w Części 2 jest „Rozbudowa infrastruktury systemu IT i cyberbezpieczeństwa”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ) zawiera Załącznik nr 2.2 do SWZ. 1.3. Przedmiotem zamówienia w Części 3 jest „Zakup i wdrożenie Platformy Dystrybucji Treści Cyfrowych wraz z infrastrukturą”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ) zawiera Załącznik nr 2.3 oraz Załącznik nr 2.4 do SWZ (PFU). 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy – Wzór umowy stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został opisany w sposób określony w art. 101 ust 1 pkt 1 ustawy Pzp. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym pod warunkiem, że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107, że zaoferowane rozwiązanie spełnia wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności określone przez Zamawiającego. 4. Przedmiotowe środki dowodowe: W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy/usługi spełniają wymagania określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia, Zamawiający żąda złożenia przez Wykonawcę wraz z ofertą następujących, przedmiotowych środków dowodowych: 4.1. Dla Część 1: a) Próbka systemu na nośniku elektronicznym (np. pendrive) - Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą próbkę oferowanego oprogramowania do przeprowadzenia prezentacji, tj.: dwa dyski przenośne: dysk 1 – podstawowa próbka, dysk 2 – zapasowa próbka (kopia), na których przekaże próbkę oprogramowania w postaci wirtualnej maszyny wraz z zainstalowanym systemem operacyjnym, bazodanowym i oferowanym przez Wykonawcę oprogramowaniem zasilonym przykładowymi danymi, które umożliwiają przeprowadzenie procedury badania próbki w zakresie funkcjonalności opisanej w scenariuszach zgodnie z Załącznikiem nr 2.1 do SWZ. Dyski należy złożyć w biurze podawczym Urzędu Gminy, Zamawiający potwierdzi Wykonawcy przyjęcie próbki do depozytu protokołem przyjęcia do depozytu którego wzór stanowi Załącznik nr 12 do SWZ 4.2. Dla Część 2: Materiały informacyjne (opisy, katalogi, karty katalogowe) oferowanego przedmiotu zamówienia w języku polskim, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w Załączniku nr 2.2 do SWZ. Wykonawca winien wyraźnie wskazać w dokumentacji produkt, który jest oferowany. Uwaga! Dokumenty sporządzone w języku obcym należy złożyć wraz z tłumaczeniem na język polski. 4.3. Dla Część 3: a) Próbka systemu na nośniku elektronicznym (np. pendrive) - Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą próbkę oferowanego oprogramowania do przeprowadzenia prezentacji, tj.: dwa dyski przenośne: dysk 1 – podstawowa próbka, dysk 2 – zapasowa próbka (kopia), na których przekaże próbkę oprogramowania w postaci wirtualnej maszyny wraz z zainstalowanym systemem operacyjnym, bazodanowym i oferowanym przez Wykonawcę oprogramowaniem zasilonym przykładowymi danymi, które umożliwiają przeprowadzenie procedury badania próbki w zakresie funkcjonalności opisanej w scenariuszach zgodnie z Załącznikiem nr 2.3 do SWZ. Dyski należy złożyć w biurze podawczym Urzędu Gminy, Zamawiający potwierdzi Wykonawcy przyjęcie próbki do depozytu protokołem przyjęcia do depozytu którego wzór stanowi Załącznik nr 12 do SWZ b) Dokumentacja techniczna oferowanego Totemu – opisy, zdjęcia, rysunki techniczne oferowanego urządzenia (totemu), potwierdzające jego wymiary, parametry techniczne oraz estetykę wykonania zgodnie z Załącznikiem nr 2.3 do SWZ. 4.4. Zamawiający przewiduje możliwość uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych. 5. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na 3 Części, tym samym dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do wszystkich części. 6. UWAGA. Obowiązkowa wizja lokalna dla Części 3 Zamawiający, działając na podstawie art. 131 ust. 2 Ustawy Pzp, przewiduje przeprowadzenie wizji lokalnej miejsc realizacji zamówienia przed złożeniem oferty. Celem wizji lokalnej jest umożliwienie Wykonawcom zapoznania się z warunkami technicznymi, instalacyjnymi oraz lokalizacyjnymi mającymi wpływ na prawidłową realizację zamówienia w zakresie dostawy i montażu zewnętrznych totemów informacyjnych (urządzeń Digital Signage bez funkcji dotyku), zlokalizowanych na terenie Gminy Pilchowice w wyznaczonych miejscach, oraz jednego stołu multimedialnego, w tym w szczególności z: • warunkami montażu i posadowienia totemów informacyjnych w przestrzeni zewnętrznej, • dostępem do zasilania elektrycznego oraz infrastruktury technicznej w miejscach lokalizacji totemów, • warunkami technicznymi i przestrzennymi pomieszczenia, w którym zainstalowany zostanie stół multimedialny. Przeprowadzenie wizji lokalnej ma na celu umożliwienie Wykonawcy rzetelnego przygotowania oferty, uwzględniającego rzeczywiste warunki realizacji zamówienia, co pozwoli na właściwe oszacowanie zakresu prac oraz kosztów jego wykonania. Wykonawca zgłasza chęć udziału w wizji lokalnej na co najmniej 2 dni robocze przed planowanym terminem, za pośrednictwem platformy https://pilchowice.ezamawiajacy.pl Zamawiający ustala następujące możliwe terminy wizji lokalnej na: 1. dzień 25.06.2026 r. /godz. 10:00 2. dzień 02.07.2026 r. /godz. 10:00 3. dzień 09.07.2026 r. /godz. 10:00 Na wniosek Wykonawcy, Zamawiający dopuszcza możliwość przeprowadzenia 1 (jednej) dodatkowej wizji lokalnej. Dokładną datę i godzinę wizji lokalnej, która odbędzie się w godzinach pracy Zamawiającego, Zamawiający opublikuje na stronie prowadzonego postępowania. Potwierdzeniem udziału w wizji lokalnej jest dokument „Potwierdzenie udziału w wizji lokalnej”, sporządzony według wzoru stanowiącego Załącznik nr 10 do SWZ. (...)
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungenBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität, 30232110 Laserdrucker, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 32420000 Netzausrüstung, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 30237450 Grafiktabletts, 30233160 Streamer-Laufwerk, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 32322000 Multimediaausrüstung, 30192170 Anschlagtafeln, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 32412110 Internet
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 Rozbudowa systemów dziedzinowych i e-Usług
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia w Części 1 jest „Rozbudowa systemów dziedzinowych i e-Usług”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ) zawiera Załącznik nr 2.1 do SWZ.
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 Rozbudowa infrastruktury IT i cyberbezpieczeństwa
Beschreibung1.2. Przedmiotem zamówienia w Części 2 jest „Rozbudowa infrastruktury systemu IT i cyberbezpieczeństwa”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ) zawiera Załącznik nr 2.2 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität, 30232110 Laserdrucker, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 32420000 Netzausrüstung, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 30237450 Grafiktabletts, 30233160 Streamer-Laufwerk
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 Zakup i wdrożenie Platformy Dystrybucji Treści Cyfrowych wraz z infrastrukturą
Beschreibung1.3. Przedmiotem zamówienia w Części 3 jest „Zakup i wdrożenie Platformy Dystrybucji Treści Cyfrowych wraz z infrastrukturą”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ) zawiera Załącznik nr 2.3 oraz Załącznik nr 2.4 do SWZ (PFU).
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 30192170 Anschlagtafeln, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 32412110 Internet