508829-2026 - Ergebnis
Slowakei – Computeranlagen und Zubehör – Nákup IKT, audiovizuálnej techniky, príslušenstva
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup IKT, audiovizuálnej techniky, príslušenstva
Beschreibung: Predmetom zákaziek zadávaných v rámci tohto dynamického nákupného systému (ďalej len ,,DNS") bude dodanie informačnej/výpočtovej techniky, telekomunikačnej techniky, audiovizuálnej techniky, príslušenstva k obstarávanej alebo už používanej technike. Každý úspešný uchádzač, ktorému bude zadaná konkrétna zákazka v zriadenom DNS, bude povinný zabezpečiť aj poskytnutie záručného servisu na dodaný tovar, v prípade potreby aj inštaláciu. Predmetom zákaziek zadávaných v rámci tohto DNS bude najmä dodanie osobných počítačov, notebookov, tabletov, dokovacích staníc, serverov, pamäťových diskov do počítačov, notebookov a serverov, rozširujúcich kariet a modulov do počítačov, notebookov a serverov, rackov, záložných zdrojov, aktívnych sieťových prvkov, menežovateľných a nemenežovateľných prepínačov (switchov), LAN adaptérov, monitorov, tlačiarní, multifunkčných kopírovacích zariadení, skenerov, 3D tlačiarní, modemov, reproduktorov, mikrofónov a slúchadiel, mobilných telefónov, web kamier, videokamier, interných a externých pamäťových diskov, klávesníc a myší, pamätí RAM, grafických kariet, pamäťových USB kľúčov, USB predlžovacích káblov, nabíjacích káblov USB - USB C, nabíjačiek USB, CD a DVD médií, digitálnych fotoaparátov, videoprojektorov, farebných televízorov a súvisiaceho príslušenstva k uvedeným tovarom. Uvedený výpočet nie je stanovený taxatívne, ale len ako príklad výpočtu najčastejších predmetov jednotlivých čiastkových zákaziek. Podrobná špecifikácia predmetu jednotlivých čiastkových zákaziek je uvedená vo výzvach na predloženie ponuky.
Interne Kennung: 2Q2026, časť II.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001