See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie i serwis urządzeń kontroli bezpieczeństwa dla Lotniska realizowanego w ramach programu inwestycyjnego Port Polska
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie i serwis 444 szt. Urządzeń Kontroli Bezpieczeństwa dla Lotniska realizowanego w ramach programu inwestycyjnego Port Polska. Ze względu na specyfikę urządzeń Zamówienie podzielone jest na 8 Części. Zakres niezbędnych do zrealizowania prac dla każdej Części jest jednolity i odnosi się do każdego typu UKB stanowiącego przedmiot danej Części, niezależnie od rodzaju i liczby UKB. Przedmiot każdej z Części określony został w Załączniku nr 14 do Opisu Potrzeb i Wymagań (dalej jako: "OPW"). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz informacje na temat dialogu znajdują się w OPW.
Interne Kennung: FZA.2510.22.2026/MLU/41
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38581000 Kofferdurchleuchtungsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38582000 Röntgenkontrollausrüstung, 38546000 System zum Aufspüren von Sprengstoffen, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie i serwis urządzeń kontroli bezpieczeństwa dla Lotniska realizowanego w ramach programu inwestycyjnego Port Polska - Część 1
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia w Części 1 jest zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie i serwis 12 Urządzeń Kontroli Bezpieczeństwa typu HBS-EDS, w tym: 6 w zakresie podstawowym i 6 w zakresie opcjonalnym. Zakres podstawowy obejmuje: - Zadanie Podstawowe 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu podstawowego), - Zadanie Podstawowe 2 (Serwis dla Zadania Podstawowego 1), - Zadanie Opcjonalne 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu opcjonalnego), - Zadanie Opcjonalne 2 (Serwis dla Zadania Opcjonalnego 1), - Zadanie Opcjonalne 3 (Rozszerzony serwis dla Zadania Podstawowego 1).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zakres opcjonalny w Części 1 obejmuje zaprojektowanie, dostawę, montaż oraz uruchomienie i serwis 6 Urządzeń Kontroli Bezpieczeństwa typu HBS-EDS w podziale na 3 Zadania Opcjonalne: - Zadanie Opcjonalne 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu opcjonalnego), - Zadanie Opcjonalne 2 (Serwis dla Zadania Opcjonalnego 1), - Zadanie Opcjonalne 3 (Rozszerzony serwis dla Zadania Podstawowego 1).
Los: LOT-0009
Titel: Zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie i serwis urządzeń kontroli bezpieczeństwa dla Lotniska realizowanego w ramach programu inwestycyjnego Port Polska - Część 2
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia w Części 2 jest zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie i serwis 82 Urządzeń Kontroli Bezpieczeństwa typu Dual View x-ray, o wymiarach: Dual View x-ray 60x40 Dual View x-ray 70x50 Dual View x-ray 100x100 Dual View x-ray 1400x1400 Dual View x-ray 1800x1800 w tym: 42 Urządzenia Kontroli Bezpieczeństwa w zakresie podstawowym i 40 w zakresie opcjonalnym. Zakres podstawowy obejmuje: - Zadanie Podstawowe 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu podstawowego), - Zadanie Podstawowe 2 (Serwis dla Zadania Podstawowego 1), - Zadanie Opcjonalne 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu opcjonalnego), - Zadanie Opcjonalne 2 (Serwis dla Zadania Opcjonalnego 1), - Zadanie Opcjonalne 3 (Rozszerzony serwis dla Zadania Podstawowego 1).
Beschreibung der Optionen: Zakres opcjonalny w Części 2 obejmuje zaprojektowanie, dostawę, montaż oraz uruchomienie i serwis 6 Urządzeń Kontroli Bezpieczeństwa typu Dual View x-ray o wymiarach: Dual View x-ray 60x40 - 21 szt. Dual View x-ray 70x50 - 1 szt. Dual View x-ray 100x100 - 14 szt. Dual View x-ray 1400x1400 - 3 szt. Dual View x-ray 1800x1800 - 1 szt. w podziale na 3 Zadania Opcjonalne: - Zadanie Opcjonalne 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu opcjonalnego), - Zadanie Opcjonalne 2 (Serwis dla Zadania Opcjonalnego 1), - Zadanie Opcjonalne 3 (Rozszerzony serwis dla Zadania Podstawowego 1).
Los: LOT-0010
Titel: Zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie i serwis urządzeń kontroli bezpieczeństwa dla Lotniska realizowanego w ramach programu inwestycyjnego Port Polska - Część 3
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia w Części 3 jest zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie i serwis 35 Urządzeń Kontroli Bezpieczeństwa typu CB-EDS+ATRS, w tym: 27 Urządzenia Kontroli Bezpieczeństwa w zakresie podstawowym i 8 w zakresie opcjonalnym. Zakres podstawowy obejmuje: - Zadanie Podstawowe 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu podstawowego), - Zadanie Podstawowe 2 (Serwis dla Zadania Podstawowego 1), - Zadanie Opcjonalne 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu opcjonalnego), - Zadanie Opcjonalne 2 (Serwis dla Zadania Opcjonalnego 1), - Zadanie Opcjonalne 3 (Rozszerzony serwis dla Zadania Podstawowego 1).
Beschreibung der Optionen: Zakres opcjonalny w Części 3 obejmuje zaprojektowanie, dostawę, montaż oraz uruchomienie i serwis 8 Urządzeń Kontroli Bezpieczeństwa typu CB-EDS+ATRS w podziale na 3 Zadania Opcjonalne: - Zadanie Opcjonalne 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu opcjonalnego), - Zadanie Opcjonalne 2 (Serwis dla Zadania Opcjonalnego 1), - Zadanie Opcjonalne 3 (Rozszerzony serwis dla Zadania Podstawowego 1).
Los: LOT-0011
Titel: Zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie i serwis urządzeń kontroli bezpieczeństwa dla Lotniska realizowanego w ramach programu inwestycyjnego Port Polska - Część 4
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia w Części 4 jest zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie i serwis 94 Urządzeń Kontroli Bezpieczeństwa typu ETD, w tym: 79 Urządzenia Kontroli Bezpieczeństwa w zakresie podstawowym i 15 w zakresie opcjonalnym. Zakres podstawowy obejmuje: - Zadanie Podstawowe 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu podstawowego), - Zadanie Podstawowe 2 (Serwis dla Zadania Podstawowego 1), - Zadanie Opcjonalne 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu opcjonalnego), - Zadanie Opcjonalne 2 (Serwis dla Zadania Opcjonalnego 1), - Zadanie Opcjonalne 3 (Rozszerzony serwis dla Zadania Podstawowego 1).
Beschreibung der Optionen: Zakres opcjonalny w Części 4 obejmuje zaprojektowanie, dostawę, montaż oraz uruchomienie i serwis 15 Urządzeń Kontroli Bezpieczeństwa typu ETD w podziale na 3 Zadania Opcjonalne: - Zadanie Opcjonalne 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu opcjonalnego), - Zadanie Opcjonalne 2 (Serwis dla Zadania Opcjonalnego 1), - Zadanie Opcjonalne 3 (Rozszerzony serwis dla Zadania Podstawowego 1).
Los: LOT-0012
Titel: Zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie i serwis urządzeń kontroli bezpieczeństwa dla Lotniska realizowanego w ramach programu inwestycyjnego Port Polska - Część 5
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia w Części 5 jest zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie i serwis 42 Urządzeń Kontroli Bezpieczeństwa typu Security Scanners, w tym: 34 Urządzenia Kontroli Bezpieczeństwa w zakresie podstawowym i 8 w zakresie opcjonalnym. Zakres podstawowy obejmuje: - Zadanie Podstawowe 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu podstawowego), - Zadanie Podstawowe 2 (Serwis dla Zadania Podstawowego 1), - Zadanie Opcjonalne 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu opcjonalnego), - Zadanie Opcjonalne 2 (Serwis dla Zadania Opcjonalnego 1), - Zadanie Opcjonalne 3 (Rozszerzony serwis dla Zadania Podstawowego 1).
Beschreibung der Optionen: Zakres opcjonalny w Części 5 obejmuje zaprojektowanie, dostawę, montaż oraz uruchomienie i serwis 8 Urządzeń Kontroli Bezpieczeństwa typu ETD w podziale na 3 Zadania Opcjonalne: - Zadanie Opcjonalne 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu opcjonalnego), - Zadanie Opcjonalne 2 (Serwis dla Zadania Opcjonalnego 1), - Zadanie Opcjonalne 3 (Rozszerzony serwis dla Zadania Podstawowego 1).
Los: LOT-0013
Titel: Zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie i serwis urządzeń kontroli bezpieczeństwa dla Lotniska realizowanego w ramach programu inwestycyjnego Port Polska - Część 6
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia w Części 6 jest zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie i serwis 124 Urządzeń Kontroli Bezpieczeństwa typu WTMD + HHMD, w tym: 93 Urządzenia Kontroli Bezpieczeństwa w zakresie podstawowym i 31 w zakresie opcjonalnym. Zakres podstawowy obejmuje: - Zadanie Podstawowe 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu podstawowego), - Zadanie Podstawowe 2 (Serwis dla Zadania Podstawowego 1), - Zadanie Opcjonalne 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu opcjonalnego), - Zadanie Opcjonalne 2 (Serwis dla Zadania Opcjonalnego 1), - Zadanie Opcjonalne 3 (Rozszerzony serwis dla Zadania Podstawowego 1).
Beschreibung der Optionen: Zakres opcjonalny w Części 6 obejmuje zaprojektowanie, dostawę, montaż oraz uruchomienie i serwis 31 Urządzeń Kontroli Bezpieczeństwa typu WTMD + HHMD w podziale na 3 Zadania Opcjonalne: - Zadanie Opcjonalne 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu opcjonalnego), - Zadanie Opcjonalne 2 (Serwis dla Zadania Opcjonalnego 1), - Zadanie Opcjonalne 3 (Rozszerzony serwis dla Zadania Podstawowego 1).
Los: LOT-0014
Titel: Zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie i serwis urządzeń kontroli bezpieczeństwa dla Lotniska realizowanego w ramach programu inwestycyjnego Port Polska - Część 7
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia w Części 7 jest zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie i serwis 18 Urządzeń Kontroli Bezpieczeństwa typu LEDS, w tym: 14 Urządzenia Kontroli Bezpieczeństwa w zakresie podstawowym i 4 w zakresie opcjonalnym. Zakres podstawowy obejmuje: - Zadanie Podstawowe 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu podstawowego), - Zadanie Podstawowe 2 (Serwis dla Zadania Podstawowego 1), - Zadanie Opcjonalne 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu opcjonalnego), - Zadanie Opcjonalne 2 (Serwis dla Zadania Opcjonalnego 1), - Zadanie Opcjonalne 3 (Rozszerzony serwis dla Zadania Podstawowego 1).
Beschreibung der Optionen: Zakres opcjonalny w Części 7 obejmuje zaprojektowanie, dostawę, montaż oraz uruchomienie i serwis 4 Urządzeń Kontroli Bezpieczeństwa typu LEDS w podziale na 3 Zadania Opcjonalne: - Zadanie Opcjonalne 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu opcjonalnego), - Zadanie Opcjonalne 2 (Serwis dla Zadania Opcjonalnego 1), - Zadanie Opcjonalne 3 (Rozszerzony serwis dla Zadania Podstawowego 1).
Los: LOT-0015
Titel: Zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie i serwis urządzeń kontroli bezpieczeństwa dla Lotniska realizowanego w ramach programu inwestycyjnego Port Polska - Część 8
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia w Części 8 jest zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie i serwis 37 Urządzeń Kontroli Bezpieczeństwa typu SED, w tym: 29 Urządzenia Kontroli Bezpieczeństwa w zakresie podstawowym i 8 w zakresie opcjonalnym. Zakres podstawowy obejmuje: - Zadanie Podstawowe 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu podstawowego), - Zadanie Podstawowe 2 (Serwis dla Zadania Podstawowego 1), - Zadanie Opcjonalne 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu opcjonalnego), - Zadanie Opcjonalne 2 (Serwis dla Zadania Opcjonalnego 1), - Zadanie Opcjonalne 3 (Rozszerzony serwis dla Zadania Podstawowego 1).
Beschreibung der Optionen: Zakres opcjonalny w Części 8 obejmuje zaprojektowanie, dostawę, montaż oraz uruchomienie i serwis 8 Urządzeń Kontroli Bezpieczeństwa typu SED w podziale na 3 Zadania Opcjonalne: - Zadanie Opcjonalne 1 (Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń dla zakresu opcjonalnego), - Zadanie Opcjonalne 2 (Serwis dla Zadania Opcjonalnego 1), - Zadanie Opcjonalne 3 (Rozszerzony serwis dla Zadania Podstawowego 1).