2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nálezové opravy podvozky ARTHUR
Beschreibung: Předmětem VZ je v letech 2027 až 2029 zabezpečení funkčnosti, provozuschopnosti, bojeschopnosti a provozní spolehlivosti vozidel T-815 4x4 ARTHUTR, a to poskytnutím služby defektace, nálezové opravy či jiné servisní činnosti výše nespecifikované, jejichž rozsah bude dohodnut mezi zástupcem objednatele a poskytovatelem. Jednotlivé dílčí VZ na poskytnutí služby budou zadávané podle aktuálních potřeb Armády České republiky podle podmínek stanovených rámcovou dohodou
Interne Kennung: Sp. zn. SpMO 30250/2026-1350
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50630000 Reparatur und Wartung von Militärfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0002