See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów urządzeń łączności głośnomówiącej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 316-2.
Beschreibung: Dostawa i zakup elementów urządzeń łączności głośnomówiącej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 316-2.
Interne Kennung: 702501601
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31620000 Elektrische Akustik- oder Optiksignalgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: umowa nr 702603049
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Zakład Produkcyjno - Usługowy "PEGRAL" Sp. z o.o. w części zamówienia nr 7
Interne Kennung: 702603049
Los: LOT-0002
Titel: umowa nr 702603050
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą FPU Promen Wiesław Stochmiałek w części zamówienia nr 12 poz. 1-5, 9, 11, 32
Interne Kennung: 702603050
Los: LOT-0003
Titel: umowa nr 702603051
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą ELTEL Katowice Sp. z o.o. w części zamówienia nr 8-10 i 12 poz. 15, 18, 20-25, 31
Interne Kennung: 702603051
Los: LOT-0004
Titel: umowa nr 702603052
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Petek i Wspólnicy Sp. z o.o. w części zamówienia nr 1-6 i 12 poz. 26, 37 i 39
Interne Kennung: 702603052