508893-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßenbahnpersonenwagen – Dostawa tramwajów niskopodłogowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa tramwajów niskopodłogowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa tramwajów niskopodłogowych. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) zakres podstawowy (gwarantowany), tj. dostawę 20 tramwajów wieloczłonowych, niskopodłogowych, dwukierunkowych wraz ze specjalistycznym wyposażeniem obsługowym, pakietem naprawczym, pakietem eksploatacyjnym, elementami tramwaju i danymi technicznymi niezbędnymi do włączenia tramwaju w układ symulatora eksploatowanego przez Zamawiającego, dokumentacją techniczną łącznie z licencjami i oprogramowaniem łącznie z licencjami, przeprowadzeniem szkoleń oraz wykonaniem napraw powypadkowych (w okresie gwarancji udzielonej na tramwaje), 2) opcję, tj. dostawę 42 tramwajów wieloczłonowych, niskopodłogowych, dwukierunkowych wraz z pakietem eksploatacyjnym, licencjami dla dokumentacji technicznej oraz oprogramowania oraz wykonaniem napraw powypadkowych (w okresie gwarancji udzielonej na tramwaje), a także dostawę elementów specjalistycznego wyposażenia obsługowego dla tramwajów, dostawę elementów pakietu naprawczego dla tramwajów oraz przeprowadzenie szkoleń dodatkowych. 2. Przedmiot zamówienia określono szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne KennungDEZ/165/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w języku polskim, w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) /dalej „ustawa Pzp”/ – jako zamówienie sektorowe o wartości przekraczającej progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której będą udostępniane dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem oraz zmiany i wyjaśnienia SWZ: https://tw.ezamawiajacy.pl/; podzakładka dla przedmiotowego postępowania: https://tw.ezamawiajacy.pl/pn/tw/demand/255374/notice/public/details dostępna w zakładce „Aktualne”, „W toku” lub „Rozstrzygnięte” (w zależności od etapu postępowania).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34622100 Straßenbahnpersonenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38548000 Fahrzeugarmaturen, 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie z prawa opcji obejmuje dostawę 42 tramwajów wraz z pakietem eksploatacyjnym, licencjami dla dokumentacji technicznej oraz oprogramowania oraz wykonaniem napraw powypadkowych (w okresie gwarancji udzielonej na tramwaje), a także dostawę elementów specjalistycznego wyposażenia obsługowego dla tramwajów, dostawę elementów pakietu naprawczego dla tramwajów oraz przeprowadzenie szkoleń dodatkowych.