2. Verfahren
Verfahren
Titel: Procesmedewerker Inkoop - cluster MO
Beschreibung: Je duikt midden in de financiële processen van de afdeling en zorgt dat alles in beweging blijft. Waar facturen of bestellingen blijven hangen, breng jij vaart en helderheid. Collega’s schakelen graag met je, omdat jij snel ziet wat nodig is en direct handelt. Je werkt elke dag voor je collega’s én voor Rotterdamse kinderen en studenten, vanuit een toffe werkplek midden in het hart van de stad.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000