508956-2026 - Wettbewerb
Polen – Wartung von Straßenbeleuchtungen – Utrzymanie i konserwacja oświetlenia drogowego zlokalizowanego na terenie Miasta Zielona Góra (majątek Miasta)- na okres 24 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie i konserwacja oświetlenia drogowego zlokalizowanego na terenie Miasta Zielona Góra (majątek Miasta)- na okres 24 miesięcy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie utrzymania i konserwacji oświetlenia drogowego zlokalizowanego na terenie Miasta Zielona Góra (majątek Miasta) – na okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Eksploatacją zostają objęte urządzenia oświetlenia drogowego stanowiące własność Miasta Zielona Góra. Ilość opraw Miasta objętych umową utrzymania i konserwacji – 6.759 sztuk, w tym 3.370 sztuk opraw LED i 3.389 sztuk opraw sodowych i innych, zasilanych z 155 miejskich szafek oświetlenia ulicznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr I.2 do SWZ (OPZ) oraz w załączniku nr I.2 A do SWZ zawierającym załączniki nr 1, nr 2 oraz nr 3 do OPZ
Interne KennungDO-ZP.271.27.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie utrzymania i konserwacji oświetlenia drogowego zlokalizowanego na terenie Miasta Zielona Góra (majątek Miasta) – na okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Eksploatacją zostają objęte urządzenia oświetlenia drogowego stanowiące własność Miasta Zielona Góra. Ilość opraw Miasta objętych umową utrzymania i konserwacji – 6.759 sztuk, w tym 3.370 sztuk opraw LED i 3.389 sztuk opraw sodowych i innych, zasilanych z 155 miejskich szafek oświetlenia ulicznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr I.2 do SWZ (OPZ) oraz w załączniku nr I.2 A do SWZ zawierającym załączniki nr 1, nr 2 oraz nr 3 do OPZ.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50232100 Street-lighting maintenance services
Place of performance
Town: Zielona Góra
Country subdivision (NUTS): Zielonogórski (PL432)
Country: Poland