See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava uređaja za angiografiju s uslugom premještanja postojećeg uređaja u novi prostor
Beschreibung: Nabava uređaja za angiografiju s uslugom premještanja postojećeg uređaja u novi prostor
Interne Kennung: 1-02-26/EVV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111720 Angiografie-Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000