508967-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Odborné učebny - ZŠ P. Holého – učební pomůcky a ICT - II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdborné učebny - ZŠ P. Holého – učební pomůcky a ICT - II
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka vybavení komunitního prostoru v 1. NP a dále dvou učeben dílen a jedné jazykové učebny ve 2. NP, a to IT a audio. Součástí plnění zakázky je i doprava, instalace vybavení a související činnosti (zejména spolupráce s dodavateli dalších částí plnění) do místa plnění, kterým je Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632, 440 01 Louny.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32300000 Rundfunk- und Fernsehgeräte sowie Ton- und Bildaufnahme- und -wiedergabegeräte, 32351200 Abschirmungen, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungLOT-0001