509012-2026 - Ergebnis
Rumänien – Verpflegungsdienste für sonstige Unternehmen oder andere Einrichtungen – Servicii Catering
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii Catering
Beschreibung: Achizitia de servicii de catering pe o perioada de 24 luni conform specificatiilor din CAIETUL DE SARCINI. Termenul limită până la care se pot solicita clarificări de către operatorii economici interesați de accesul la procedura de atribuire este pana in a 18-a zi inainte de termenul limita pentru primirea ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor. Conform art.160 si art.161 din Legea 98/2016). Valoarea maxima estimata pe contract subsecvent se regaseste in sectiunea II. Descriere loturi. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SICAP (https://www.e-licitatie.ro).
Interne Kennung: 3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55523000 Verpflegungsdienste für sonstige Unternehmen oder andere Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Incheierea unui Acord Cadru pe o perioada de 24 luni de Servicii de catering – servicii de asigurare a hranei pentru pacientii internati din toate sectiile Institutului Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj.
Interne Kennung: 1