2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en ondersteuning van een beveiligde DNS (Domain Name System) oplossing
Beschreibung: Leveringen en ondersteuning (rapportering, advies) van een beveiligde DNS (Domain name System) dienst (software, licenties), die een extra beveiliging biedt op DNS niveau om te beveiligen tegen cybergevaren zoals Malware, Ransomware, Phising. Deze dienst dient gehost te worden bij de opdrachtnemer/partners (Cloud) zonder bijkomende hardware kosten. Deze opdracht heeft tot doel het sluiten van een raamovereenkomst gedurende 4 jaar (met de mogelijkheid om te verlengen voor 1 jaar) zolang het geraamde bedrag niet overschreden wordt. Belnet plaatst deze opdracht in de markt voor haar eigen noden, maar ook om als "Reseller" te kunnen optreden voor de leden van haar community. De sluiting van deze opdracht verleent de inschrijvers geen exclusieve rechten. Belnet kan, zelfs tijdens de geldigheidsduur van de opdracht, diensten/leveringen die identiek of vergelijkbaar zijn met die welke in dit bijzonder bestek zijn beschreven, door andere ondernemers of door hun eigen diensten laten uitvoeren. In dit geval kunnen de opdrachtnemers geen enkele vorm van vergoeding eisen. Dit bijzonder bestek bepaalt het juridische, financiële en technische kader voor de betrekkingen tussen de begunstigde partijen en de opdrachtnemer tijdens de geldigheidsduur ervan.
Interne Kennung: PPP0NZ-1587/5029/2025-02-1623
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-02-1623_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72110000 Beratung bei der Hardwareauswahl