See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa - konserwacja i naprawa urządzeń szkolno-treningowych z wyposażenia strzelnicy 2 BZ oraz wyposażenia bazy szkoleniowej oraz KSSPW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przegląd i konserwacja urządzeń na strzelnicy piechoty Jaworze oś a, b, c, na strzelnicy wozów bojowych Mielno, na terenie Centrum Szkolenia Bojowego Drawsko oraz przegląd i konserwacja urządzeń systemów sterowniczo-sygnalizacyjnych agat/szmaragd strzelnic garnizonowych typ a 300 m i typ b 200 m 2 Brygady Zmechanizowanej w Złocieńcu. 2. Zakres prac obejmuje czynności umożliwiające i mające na celu wykonanie wszystkich robót związanych z montażem, obsługą i usunięcia niesprawności urządzeń szkolno —treningowych stanowiących wyposażenie strzelnicy piechoty Jaworze oś A, B,C wozów bojowych Mielno oraz strzelnicy garnizonowej typ A 300 m i typ B 200 m w 2 BZ. Obejmu-ją prace związane z dostawą materiałów, wykonawstwem i wykończeniem robót wykonywanych na miejscu. 3. Wykonawca udzieli minimum 24 — miesięcznej gwarancji w zakresie objętym umową i przedmiarem. 4. Planowane jest zebranie Wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung: 361263-2026
Interne Kennung: 196/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50842000 Reparatur und Wartung von Waffensystemen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przegląd oraz konserwacja urządzeń na Strzelnicy piechoty Jaworze oś A, B na terenie Centrum Szkolenia Bojowego Drawsko
Beschreibung: Przegląd oraz konserwacja urządzeń na Strzelnicy piechoty Jaworze oś A, B na terenie Centrum Szkolenia Bojowego Drawsko
Interne Kennung: zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Przegląd oraz konserwacja urządzeń na Strzelnicy piechoty Jaworze oś C na terenie Centrum Szkolenia Bojowego Drawsko
Beschreibung: Przegląd oraz konserwacja urządzeń na Strzelnicy piechoty Jaworze oś C na terenie Centrum Szkolenia Bojowego Drawsko
Interne Kennung: zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Przegląd oraz konserwacja urządzeń na Strzelnicy Wozów Bojowych Mielno na terenie Centrum Szkolenia Bojowego Drawsko
Beschreibung: Przegląd oraz konserwacja urządzeń na Strzelnicy Wozów Bojowych Mielno na terenie Centrum Szkolenia Bojowego Drawsko
Interne Kennung: zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Przegląd oraz konserwacja urządzeń systemów sterowniczo-sygnalizacyjnych AGAT/SZMARAGD strzelnic garnizonowych typ A 300 m i typ B 200 m 2 Brygady Zmechanizowanej
Beschreibung: Przegląd oraz konserwacja urządzeń systemów sterowniczo-sygnalizacyjnych AGAT/SZMARAGD strzelnic garnizonowych typ A 300 m i typ B 200 m 2 Brygady Zmechanizowanej
Interne Kennung: zadanie nr 4