See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów – 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników wraz z dzierżawą trzech analizatorów. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części – Pakiety
Vorherige Bekanntmachung: 527586-2023
Interne Kennung: ZP/D/8/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1
Beschreibung: Dzierżawa analizatora immunochemicznego wraz z dostawą odczynników
Interne Kennung: 1.Dzierżawa analizatora immunochemicznego wraz z dostawą odczynników
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2
Beschreibung: Dzierżawa analizatora biochemicznego wraz z dostawą odczynników
Interne Kennung: 2.Dzierżawa analizatora biochemicznego wraz z dostawą odczynników
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3
Beschreibung: Dzierżawa analizatora hematologicznego wraz z dostawą odczynników
Interne Kennung: 3.Dzierżawa analizatora hematologicznego wraz z dostawą odczynników