509034-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Prehrambeni proizvodi,35 grupa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prehrambeni proizvodi,35 grupa
Beschreibung: Predmet nabave je nabava prehrambenih proizvoda za jednogodišnje potrebe Opće bolnice Pula a prema opisu navedenom u priloženom troškovniku i tehničkoj specifikaciji za grupe predmeta nabave i ostalim traženim uvjetima iz dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 5/26 E-VV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1:DVOPEK,TOAST,MRVICE,KEKSI
Beschreibung: Sukladno troškovniku/tehničkoj specifikaciji grupe predmeta nabave.
Interne Kennung: 5/26 E-VV-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2:SMRZNUTI PROIZVODI
Interne Kennung: 5/26 E-VV-2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3:MJEŠAVINA I RAZNI PROIZVODI ZA KOLAČE
Interne Kennung: 5/26 E-VV-3
Los: LOT-0004
Titel: GRUPA 4:UMACI RAZNI I JUHE
Interne Kennung: 5/26 E-VV-4
Los: LOT-0005
Titel: GRUPA 5:ZAČINI
Interne Kennung: 5/26 E-VV-5
Los: LOT-0006
Titel: GRUPA 6:KONZERVIRANO POVRĆE
Interne Kennung: 5/26 E-VV-6
Los: LOT-0007
Titel: GRUPA 7:SMRZNUTO POVRĆE
Interne Kennung: 5/26 E-VV-7
Los: LOT-0008
Titel: GRUPA 8:SVJEŽE POVRĆE 1.KLASA
Interne Kennung: 5/26 E-VV-8
Los: LOT-0009
Titel: GRUPA 9:SVJEŽE VOĆE 1 KLASA
Interne Kennung: 5/26 E-VV-9
Los: LOT-0010
Titel: GRUPA 10:MED
Interne Kennung: 5/26 E-VV-10
Los: LOT-0011
Titel: GRUPA 11:BEZ GLUTENA-OZNAKA GLUTEN FREE
Interne Kennung: 5/26 E-VV-11
Los: LOT-0012
Titel: GRUPA 12:TJESTENINA BEZ JAJA
Interne Kennung: 5/26 E-VV-12
Los: LOT-0013
Titel: GRUPA 13:RIBLJE PRERAĐEVINE
Interne Kennung: 5/26 E-VV-13
Los: LOT-0014
Titel: GRUPA 14:MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI
Interne Kennung: 5/26 E-VV-14
Los: LOT-0015
Titel: GRUPA 15:SVJEŽA PILETINA, PURETINA I PRERAĐEVINE
Interne Kennung: 5/26 E-VV-15
Los: LOT-0016
Titel: GRUPA 16:SVJEŽE JUNEĆE I SVINJSKO MESO, SVINJSKE PRERAĐEVINE
Interne Kennung: 5/26 E-VV-16
Los: LOT-0017
Titel: GRUPA 17:ULJE I MARGARIN
Interne Kennung: 5/26 E-VV-17
Los: LOT-0018
Titel: GRUPA 18:JAJA
Interne Kennung: 5/26 E-VV-18
Los: LOT-0019
Titel: GRUPA 19:BRAŠNO I KRUPICA
Interne Kennung: 5/26 E-VV-19
Los: LOT-0020
Titel: GRUPA 20:RIŽA
Interne Kennung: 5/26 E-VV-20
Los: LOT-0021
Titel: GRUPA 21:TJESTENINA
Interne Kennung: 5/26 E-VV-21
Los: LOT-0022
Titel: GRUPA 22:ŠEĆER I SLADILA
Interne Kennung: 5/26 E-VV-22
Los: LOT-0023
Titel: GRUPA 23:KAVA KAVOVINA
Interne Kennung: 5/26 E-VV-23
Los: LOT-0024
Titel: GRUPA 24:VODA
Interne Kennung: 5/26 E-VV-24
Los: LOT-0025
Titel: GRUPA 25:PROIZVODI OD ZRNA ŽITARICA I SLADILA
Interne Kennung: 5/26 E-VV-25
Los: LOT-0026
Titel: GRUPA 26:OCAT
Interne Kennung: 5/26 E-VV-26
Los: LOT-0027
Titel: GRUPA 27:DODACI PREHRANI
Interne Kennung: 5/26 E-VV-27
Los: LOT-0028
Titel: GRUPA 28:RIBA SMRZNUTA MORSKA
Interne Kennung: 5/26 E-VV-28
Los: LOT-0029
Titel: GRUPA 29:MARMELADA I KONZERVIRANO VOĆE
Interne Kennung: 5/26 E-VV-29
Los: LOT-0030
Titel: GRUPA 30:ČAJ
Interne Kennung: 5/26 E-VV-30
Los: LOT-0031
Titel: GRUPA 31:SOK VOĆNI
Interne Kennung: 5/26 E-VV-31
Los: LOT-0032
Titel: GRUPA 32:VEGAN
Interne Kennung: 5/26 E-VV-32
Los: LOT-0033
Titel: GRUPA 33:SMRZNUTO VOĆE
Interne Kennung: 5/26 E-VV-33
Los: LOT-0034
Titel: GRUPA 34:KRUŠNI PROIZVODI I KOLAČI
Interne Kennung: 5/26 E-VV-34
Los: LOT-0035
Titel: GRUPA 35:RIBA SVJEŽA MORSKA
Interne Kennung: 5/26 E-VV-35