See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza w zakresie chirurgii klatki piersiowej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza w zakresie chirurgii klatki piersiowej w celu zabezpieczenia całodobowych, stacjonarnych oraz ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych w Instytucie. Przedmiot zamówienia obejmował będzie w szczególności: wykonywanie zabiegów operacyjnych na Bloku Operacyjnym, wykonywanie badań endoskopowych w Pracowni Endoskopii, prowadzenie leczenia chorych w Oddziale Chirurgii Klatki Piersiowej (w tym kwalifikowanie do zabiegów operacyjnych, opieka przed- i pooperacyjna nad pacjentami, wykonywanie procedur diagnostycznych i leczniczych), pełnienie dyżurów medycznych w dni powszednie, soboty, niedziele i święta w Oddziale Chirurgii Klatki Piersiowej, pełnienie gotowości pod telefonem do udzielania świadczeń zdrowotnych w siedzibie Udzielającego zamówienia, konsultacje pacjentów w Izbie Przyjęć i oddziałach szpitalnych Udzielającego zamówienia, w tym wykonywanie niezbędnych procedur diagnostycznych i leczniczych, udzielanie porad specjalistycznych torakochirurgicznych.
Interne Kennung: KO-11-2025-EM
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111100 Chirurgische Eingriffe im Krankenhaus
5. Los
Los: LOT-0001