509060-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa w formie leasingu operacyjnego na okres 60 miesięcy maszyny pakującej oraz aplikatora uchwytów wraz z montażem, uruchomieniem oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego dla Rozlewni Wód Mineralnych i Leczniczych Spółki Akcyjnej „Uzdrowisko Krynica-Żegiestów” w Krynicy Zdroju, ul. Nowotarskiego 9/4.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: „Dostawa w formie leasingu operacyjnego na okres 60 miesięcy maszyny pakującej oraz aplikatora uchwytów wraz z montażem, uruchomieniem oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego dla Rozlewni Wód Mineralnych i Leczniczych Spółki Akcyjnej „Uzdrowisko Krynica-Żegiestów” w Krynicy Zdroju, ul. Nowotarskiego 9/4.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42215000 Maschinen für die industrielle Zubereitung oder Herstellung von Lebensmitteln oder Getränken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: „Dostawa w formie leasingu operacyjnego na okres 60 miesięcy maszyny pakującej oraz aplikatora uchwytów wraz z montażem, uruchomieniem oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego dla Rozlewni Wód Mineralnych i Leczniczych Spółki Akcyjnej „Uzdrowisko Krynica-Żegiestów” w Krynicy Zdroju, ul. Nowotarskiego 9/4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zgodnie z punktem IV.3 SWZ
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień oraz opcji
509060-2026 - Competition
Poland – Machinery for the industrial preparation or manufacture of food or drink – Dostawa w formie leasingu operacyjnego na okres 60 miesięcy maszyny pakującej oraz aplikatora uchwytów wraz z montażem, uruchomieniem oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego dla Rozlewni Wód Mineralnych i Leczniczych Spółki Akcyjnej „Uzdrowisko Krynica-Żegiestów” w Krynicy Zdroju, ul. Nowotarskiego 9/4.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Additional nature of the contractServices
Main classification (cpv): 42215000 Machinery for the industrial preparation or manufacture of food or drink
Additional classification (cpv): 66114000 Financial leasing services
5. Lot
LotLOT-0001
Options