509069-2026 - Ergebnis
Polen – Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln – Dostawa fabrycznie nowych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego oraz papieru do urządzeń drukujących, w zakresie 2 części.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego oraz papieru do urządzeń drukujących, w zakresie 2 części.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa fabrycznie nowych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego oraz papieru do urządzeń drukujących. CZĘŚCI NR 1 - dostawa fabrycznie nowych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego wraz z transportem i rozładunkiem oraz odbiór zużytych opakowań i pojemników po materiałach eksploatacyjnych przez okres 24 miesięcy od daty dostawy i podpisania protokołu odbioru do/z magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu zlokalizowanych w miejscowościach: Lublin i Zamość; CZĘŚĆ NR 2 - dostawa papieru do sprzętu informatycznego wraz z transportem i rozładunkiem do magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu zlokalizowanych w miejscowościach: Lublin i Zamość, Nr sprawy: ZP/PN/4/2026 30100000-0 Maszyny biurowe, sprzęt i materiały, z wyjątkiem komputerów, drukarek i mebli SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA NA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA SKŁADAJĄ SIĘ: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia W ZAKRESIE CZĘŚCI NR 1 zawierają: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1a do SWZ 2) Wykaz materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego stanowiących przedmiot zmówienia - załącznik nr 1b do SWZ 3) Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych miejsc dostaw (magazynów) objętych przedmiotem zamówienia - załącznik nr 1c do SWZ UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia W ZAKRESIE CZĘŚCI NR 2 zawierają: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 2a do SWZ 2) Wykaz materiałów stanowiących przedmiot zmówienia - załącznik nr 2b do SWZ 3) Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych miejsc dostaw (magazynów) objętych przedmiotem zamówienia - załącznik nr 2c do SWZ UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 2 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 2 do SWZ; SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do dostawy 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku, do umowy kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI”. 2. Ostateczna ilość zakupionych w ramach prawa opcji materiałów będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Materiały zakupione w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 5. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu – miejsca dostaw zostały przedstawione w Załączniku nr 1c, 2c do SWZ. 6. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 7. Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do dostawy zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ – odpowiednio do danej części. 8. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. 9. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnieniem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30100000 Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚCI NR 1 - dostawa fabrycznie nowych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego wraz z transportem i rozładunkiem oraz odbiór zużytych opakowań i pojemników po materiałach eksploatacyjnych przez okres 24 miesięcy od daty dostawy i podpisania protokołu odbioru do/z magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu zlokalizowanych w miejscowościach: Lublin i Zamość.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa fabrycznie nowych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego oraz papieru do urządzeń drukujących. CZĘŚCI NR 1 - dostawa fabrycznie nowych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego wraz z transportem i rozładunkiem oraz odbiór zużytych opakowań i pojemników po materiałach eksploatacyjnych przez okres 24 miesięcy od daty dostawy i podpisania protokołu odbioru do/z magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu zlokalizowanych w miejscowościach: Lublin i Zamość; CZĘŚĆ NR 2 - dostawa papieru do sprzętu informatycznego wraz z transportem i rozładunkiem do magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu zlokalizowanych w miejscowościach: Lublin i Zamość Nr sprawy: ZP/PN/4/2026 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA NA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA SKŁADAJĄ SIĘ: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia W ZAKRESIE CZĘŚCI NR 1 zawierają: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1a do SWZ 2) Wykaz materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego stanowiących przedmiot zmówienia - załącznik nr 1b do SWZ 3) Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych miejsc dostaw (magazynów) objętych przedmiotem zamówienia - załącznik nr 1c do SWZ UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ;
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku, do umowy kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI”. 2. Ostateczna ilość zakupionych w ramach prawa opcji materiałów będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Materiały zakupione w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 5. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu – miejsca dostaw zostały przedstawione w Załączniku nr 1c, 2c do SWZ. 6. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego.
LosLOT-0002
Titeldostawa papieru do sprzętu informatycznego wraz z transportem i rozładunkiem do magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu zlokalizowanych w miejscowościach: Lublin i Zamość, Nr sprawy ZP/PN/4/2026, prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa fabrycznie nowych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego oraz papieru do urządzeń drukujących. CZĘŚCI NR 1 - dostawa fabrycznie nowych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego wraz z transportem i rozładunkiem oraz odbiór zużytych opakowań i pojemników po materiałach eksploatacyjnych przez okres 24 miesięcy od daty dostawy i podpisania protokołu odbioru do/z magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu zlokalizowanych w miejscowościach: Lublin i Zamość; CZĘŚĆ NR 2 - dostawa papieru do sprzętu informatycznego wraz z transportem i rozładunkiem do magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu zlokalizowanych w miejscowościach: Lublin i Zamość Nr sprawy: ZP/PN/4/2026 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA NA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA SKŁADAJĄ SIĘ: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 2a do SWZ 2) Wykaz materiałów stanowiących przedmiot zmówienia - załącznik nr 2b do SWZ 3) Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych miejsc dostaw (magazynów) objętych przedmiotem zamówienia - załącznik nr 2c do SWZ UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 2 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 2 do SWZ;