509073-2026 - Wettbewerb
Estland – Beratung im Bereich Projektleitung – Eesti Elektrijaama 5. energiaploki katla rekonstrueerimise ja Narva linna kaugküttevõrguga ühendamise projektijuhtimise teenuse osutamine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eesti Elektrijaama 5. energiaploki katla rekonstrueerimise ja Narva linna kaugküttevõrguga ühendamise projektijuhtimise teenuse osutamine
Beschreibung: Riigihanke eesmärgiks on Eesti Elektrijaama 5. energiaploki katla rekonstrueerimise ja Narva linna kaugküttevõrguga ühendamise projektijuhtimise teenuse osutamine, Eesti Vabariigi õigusaktides ning hanke alusdokumentides toodud mahus ja tingimustel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310290-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72224000 Beratung im Bereich Projektleitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79420000 Dienstleistungen im Bereich Unternehmensleitung
5. Los
Los: LOT-0000