2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectmanager Fraudebestendigheid & Subsidieproces - cluster MO
Beschreibung: Jij brengt structuur in complexiteit. Bij het Cluster Maatschappelijke Ontwikkeling werk je aan twee cruciale organisatiebrede opgaven: het versterken van fraudebestendigheid en het verbeteren van het subsidieproces. Met jouw ervaring in complexe publieke omgevingen lever je niet alleen advies, maar zorg je voorgedragen en implementeerbare oplossingen die het verschil maken voor de stad en haar inwoners.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000