2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie robót budowlanych polegających na całkowitej wymianie okładziny klinkierowej elewacji południowej budynku KS Szpitala im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na całkowitej wymianie okładziny klinkierowej elewacji południowej budynku KS Szpitala im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku na podstawie Opisu Przedmiotu Zamówienia stanowiącego zał. nr 1 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia składa się z jednej części. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany OPZ). Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Projekt umowy z załącznikami. 3. Wykonawca udzieli gwarancji obejmującej przedmiot niniejszego zamówienia na okres minimum 60 miesięcy (od daty odbioru końcowego robót). Okres gwarancji jakości stanowi jedno z kryterium oceny ofert.
Interne Kennung: D10.251.62.F.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45443000 Fassadenarbeiten, 45262100 Gerüstarbeiten, 45262120 Errichtung von Gerüsten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45431000 Boden- und Fliesenarbeiten, 45111300 Abbauarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001