2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwteamaannemer revitalisatie & nieuwbouw Emmaschool in Zwolle
Beschreibung: Vivente realiseert in Zwolle een revitalisatie/verduurzaming van het bestaande gebouw van de koningin Emmaschool aan de Jacob Catstraat 1 in combinatie met de nieuwbouw van onderwijsruimten en een deels verdiepte gymzaal. Vivente treedt op als bouwheer en daarmee als aanbestedende dienst. Vivente is op zoek naar een aannemer voor de nieuwbouw van de verdiepte sporthal en revitalisatie van het bestaande gebouw met als doel een toekomstbestendige Kindcentrum te realiseren. 1.447m2 nieuwbouw
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262700 Umbau von Gebäuden, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1