See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu kwaterunkowego
Beschreibung: Dostawa sprzętu kwaterunkowego
Interne Kennung: SSP/PN/2/D/5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilność udzielenia zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Element I - Zakup sprzętu kwaterunkowego o konstrukcji drewnianej
Beschreibung: Element I - Zakup sprzętu kwaterunkowego o konstrukcji drewnianej
Interne Kennung: SSP/PN/2/D/5/Element I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dodatkowe zamówienie w ramach prawa opcji zostanie złożone wykonawcy w terminie do 3 miesięcy od daty zawarcia umowy podstawowej. Prawo opcji dotyczy wszystkich wyrobów będących przedmiotem zamówienia w ilości 100% zamówienia zawartego w umowie podstawowej. Dodatkowe ilości ww. urządzeń Zamawiający zakupi w cenie jednostkowej ustalonej na etapie wyboru oferty najkorzystniejszej.
Los: LOT-0002
Titel: Element II - Dostawa sprzętu kwaterunkowego o konstrukcji metalowej
Beschreibung: Element II - Dostawa sprzętu kwaterunkowego o konstrukcji metalowej
Interne Kennung: SSP/PN/2/D/5/Element II
Los: LOT-0003
Titel: Element III - Dostawa sprzętu kwaterunkowego tapicerowanego
Beschreibung: Element III - Dostawa sprzętu kwaterunkowego tapicerowanego
Interne Kennung: SSP/PN/2/D/5/Element III
Los: LOT-0004
Titel: Element IV - Dostawa sprzętu kwaterunkowego polowego
Beschreibung: Element IV - Dostawa sprzętu kwaterunkowego polowego
Interne Kennung: SSP/PN/2/D/5/Element IV
Los: LOT-0005
Titel: Element V - Zakup łóżek koszarowych uniwersalnych
Beschreibung: Element V - Zakup łóżek koszarowych uniwersalnych
Interne Kennung: SSP/PN/2/D/5/Element V
Haupteinstufung (cpv): 39522520 Feldbetten