See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup systemu do prewizualizacji spektakli teatralnych wraz z modernizacją parku oświetleniowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup systemu do prewizualizacji spektakli teatralnych wraz z modernizacją parku oświetleniowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w załącznikach nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g, 1h, 1i oraz 1j (odpowiednio dla danej części zamówienia) do SWZ pn. Opis przedmiotu zamówienia – formularz cenowy części 1 - 10. 3. Zamawiający podzielił zamówienie na 10 (dziesięć) niżej wymienionych części, szczegółowo opisanych w załącznikach nr 1a – 1j do SWZ, które jednocześnie należy traktować jako formularze cenowe: 1) Dostawa ruchomych głowic Typ 1 Profile wraz z osprzętem – 56 kompletów. 2) Dostawa ruchomych głowic Typ 1 Wash wraz z osprzętem – 32 kompletów. 3) Dostawa ruchomych głowic Typ 2 Profile wraz z osprzętem – 31 kompletów. 4) Dostawa ruchomych głowic Typ 2 Wash wraz z osprzętem – 14 kompletów. 5) Dostawa ruchomych głowic Typ 3 Profile wraz z osprzętem – 19 kompletów. 6) Dostawa ruchomych głowic Typ 4 Profile wraz z osprzętem – 40 kompletów oraz skrzyń transportowych – 40 sztuk. 7) Dostawa naświetlaczy LED typu „footlight” – 14 kompletów oraz skrzyń transportowych – 2 sztuk. 8) Dostawa naświetlaczy LED typu „floodlight” – 26 kompletów oraz skrzyń transportowych – 6 sztuk. 9) Dostawa urządzeń techniki oświetleniowej; - 2 sztuk Pulpitu do sterowania oświetleniem typ 1, wraz przewodem zasilającym, monitorów dotykowych oraz skrzyń transportowych, - 2 sztuk Pulpitu do sterowania oświetleniem typ 2, wraz z przewodem zasilającym, monitorów dotykowych oraz skrzyń transportowych, - 1 sztuki Pulpitu do sterowania oświetleniem typ 3, wraz z przewodem zasilającym oraz skrzyń transportowych, - 11 sztuk Węzła sieciowego DMX (node) typ 1, - 1 sztuki Węzła sieciowego DMX (node) typ 2, - 2 sztuk Węzła sieciowego DMX (node) typ 3, - 1 sztuki Procesora sygnałowego, - 2 sztuk komputera przenośnego (Laptop). 10) Dostawa systemu do prewizualizacji – 2 sztuk komputera stacjonarnego wraz z osprzętem, 6 sztuk monitora do komputera wraz z przewodem zasilającym oraz 1 sztuki klucza sprzętowego USB.
Interne Kennung: ZP.260.22.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ruchomych głowic Typ 1 Profile wraz z osprzętem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 56 kompletów każdy składający się z ruchomej głowicy LED typu profile (dalej urządzenie) wraz z następującym osprzętem: a) uchwyty na rurę 50mm umożliwiające podwieszenie zaoferowanego urządzenia, b) stalowa linka zabezpieczająca z karabińczykiem o długości 1 m ± 5%, c) przewód zasilający z wtyczką gumową 16A 2P+Z UNI-SCHUKO. Powyższy osprzęt należy dostarczyć dla każdej z 56 głowic. Cena osprzętu musi być uwzględniona przez Wykonawcę w cenie urządzenia. 2. Wszystkie zaoferowane przez Wykonawcę urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wcześniej nie używane. 3. Wykonawca udzieli na zaoferowane urządzenia gwarancji nie krótszej niż 24 miesiące. 4. Wykonawca wraz z dostarczonymi urządzeniami musi dostarczyć instrukcje obsługi w języku polskim lub angielskim, a w przypadku dołączenia dokumentów w innym języku, musi również dołączyć ich tłumaczenie na język polski lub angielski. 5. Wykonawca w kolumnie pn. Nazwa urządzenia Formularza cenowego musi podać nazwę oraz producenta zaoferowanego urządzenia (w miejscach gdzie jest to wymagane). Wykonawca w w/w kolumnie nie musi podawać nazwy i producenta osprzętu. 6. Wykonawca w Formularzu cenowym w kolumnach pn. Parametry oferowane musi oświadczyć czy dany parametr jest dotrzymany (spełnia/nie spełnia) lub wskazać konkretną mieszczącą się we wskazanym zakresie wartość liczbową danego parametru oferowanego urządzenia – w zależności od żądania Zamawiającego. 7. Wykonawca wraz z ofertą musi złożyć przedmiotowe środki dowodowe - dokumenty potwierdzające zgodność wszystkich parametrów oferowanych urządzeń (głowic) z parametrami wskazanymi w tabeli formularza cenowego, np. karty katalogowe, specyfikacje techniczne, opisy techniczne itp. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa ruchomych głowic Typ 1 Wash wraz z osprzętem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 32 kompletów każdy składający się z ruchomej głowicy LED typu wash (dalej urządzenie) wraz z następującym osprzętem: a) uchwyty na rurę 50mm umożliwiające podwieszenie zaoferowanego urządzenia, b) linka stalowa zabezpieczająca z karabińczykiem o długości 1 m ± 5%, c) przewód zasilający z wtyczką gumową 16A 2P+Z UNI-SCHUKO. Powyższy osprzęt należy dostarczyć dla każdej w 32 w/w głowic. Cena osprzętu musi być uwzględniona przez Wykonawcę w cenie urządzenia. 2. Wszystkie zaoferowane przez Wykonawcę urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wcześniej nie używane. 3. Wykonawca udzieli na zaoferowane urządzenia gwarancji nie krótszej niż 24 miesiące. 4. Wykonawca wraz z dostarczonymi urządzeniami musi dostarczyć instrukcje obsługi w języku polskim lub angielskim, a w przypadku dołączenia dokumentów w innym języku, musi również dołączyć ich tłumaczenie na język polski lub angielski. 5. Wykonawca w kolumnie pn. Nazwa urządzenia Formularza cenowego musi podać nazwę oraz producenta zaoferowanego urządzenia (w miejscach gdzie jest to wymagane). Wykonawca w w/w kolumnie nie musi podawać nazwy i producenta osprzętu. 6. Wykonawca w Formularzu cenowym w kolumnach pn. Parametry oferowane musi oświadczyć czy dany parametr jest dotrzymany (spełnia/nie spełnia) lub wskazać konkretną mieszczącą się we wskazanym zakresie wartość liczbową danego parametru oferowanego urządzenia – w zależności od żądania Zamawiającego. 7. Wykonawca wraz z ofertą, musi złożyć przedmiotowe środki dowodowe - dokumenty potwierdzające zgodność wszystkich parametrów oferowanych urządzeń (głowic) z parametrami wskazanymi w tabeli formularza cenowego, np. karty katalogowe, specyfikacje techniczne, opisy techniczne itp. 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w załączniku nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa ruchomych głowic Typ 2 Profile wraz z osprzętem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 31 kompletów każdy składający się z ruchomej głowicy LED typu profile (dalej urządzenie) wraz z następującym osprzętem: a) uchwyty na rurę 50mm umożliwiające podwieszenie zaoferowanego urządzenia, b) linka stalowa zabezpieczająca z karabińczykiem o długości 1 m ± 5%, c) przewód zasilający z wtyczką gumową 16A 2P+Z UNI-SCHUKO. Powyższy osprzęt należy dostarczyć dla każdej z 31 w/w głowic. Cena osprzętu musi być uwzględniona przez Wykonawcę w cenie urządzenia. 2. Wszystkie zaoferowane przez Wykonawcę urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wcześniej nie używane. 3. Wykonawca udzieli na zaoferowane urządzenia gwarancji nie krótszej niż 24 miesiące. 4. Wykonawca wraz z dostarczonymi urządzeniami musi dostarczyć instrukcje obsługi w języku polskim lub angielskim, a w przypadku dołączenia dokumentów w innym języku, musi również dołączyć ich tłumaczenie na język polski lub angielski. 5. Wykonawca w kolumnie pn. Nazwa urządzenia Formularza cenowego musi podać nazwę oraz producenta zaoferowanego urządzenia (w miejscach gdzie jest to wymagane). Wykonawca w w/w kolumnie nie musi podawać nazwy i producenta osprzętu. 6. Wykonawca w Formularzu cenowym w kolumnach pn. Parametry oferowane musi oświadczyć czy dany parametr jest dotrzymany (spełnia/nie spełnia) lub wskazać konkretną mieszczącą się we wskazanym zakresie wartość liczbową danego parametru oferowanego urządzenia – w zależności od żądania Zamawiającego. 7. Wykonawca wraz z ofertą musi złożyć przedmiotowe środki dowodowe - dokumenty potwierdzające zgodność wszystkich parametrów oferowanych urządzeń (głowic) z parametrami wskazanymi w tabeli formularza cenowego, np. karty katalogowe, specyfikacje techniczne, opisy techniczne itp. 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w załączniku nr 1c do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa ruchomych głowic Typ 2 Wash wraz z osprzętem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 14 kompletów każdy składający się z ruchomej głowicy LED typu wash (dalej urządzenie) wraz z następującym osprzętem: a) uchwyty na rurę 50mm umożliwiające podwieszenie zaoferowanego urządzenia, b) linka stalowa zabezpieczająca z karabińczykiem o długości 1 m ± 5%, c) przewód zasilający z wtyczką gumową 16A 2P+Z UNI-SCHUKO. Powyższy osprzęt należy dostarczyć dla każdej z 14 w/w głowic. Cena osprzętu musi być uwzględniona przez Wykonawcę w cenie urządzenia. 2. Wszystkie zaoferowane przez Wykonawcę urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wcześniej nie używane. 3. Wykonawca udzieli na zaoferowane urządzenia gwarancji nie krótszej niż 24 miesiące. 4. Wykonawca wraz z dostarczonymi urządzeniami musi dostarczyć instrukcje obsługi w języku polskim lub angielskim, a w przypadku dołączenia dokumentów w innym języku, musi również dołączyć ich tłumaczenie na język polski lub angielski. 5. Wykonawca w kolumnie pn. Nazwa urządzenia Formularza cenowego musi podać nazwę oraz producenta zaoferowanego urządzenia (w miejscach gdzie jest to wymagane). Wykonawca w w/w kolumnie nie musi podawać nazwy i producenta osprzętu. 6. Wykonawca w Formularzu cenowym w kolumnach pn. Parametry oferowane musi oświadczyć czy dany parametr jest dotrzymany (spełnia/nie spełnia) lub wskazać konkretną mieszczącą się we wskazanym zakresie wartość liczbową danego parametru oferowanego urządzenia – w zależności od żądania Zamawiającego. 7. Wykonawca wraz z ofertą musi złożyć przedmiotowe środki dowodowe - dokumenty potwierdzające zgodność wszystkich parametrów oferowanych urządzeń (głowic) z parametrami wskazanymi w tabeli formularza cenowego, np. karty katalogowe, specyfikacje techniczne, opisy techniczne itp. 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w załączniku nr 1d do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa ruchomych głowic Typ 3 Profile wraz z osprzętem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 19 kompletów każdy składający się z ruchomej głowic LED typu profile (dalej urządzenie) wraz z następującym osprzętem: a) uchwyty na rurę 50mm umożliwiające podwieszenie zaoferowanego urządzenia, b) linka stalowa zabezpieczająca z karabińczykiem o długości 1 m ± 5%, c) przewód zasilający z wtyczką gumową 16A 2P+Z UNI-SCHUKO. Powyższy osprzęt należy dostarczyć dla każdej z 19 w/w głowic. Cena osprzętu musi być uwzględniona przez Wykonawcę w cenie urządzenia. 2. Wszystkie zaoferowane przez Wykonawcę urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wcześniej nie używane. 3. Wykonawca udzieli na zaoferowane urządzenia gwarancji nie krótszej niż 24 miesiące. 4. Wykonawca wraz z dostarczonymi urządzeniami musi dostarczyć instrukcje obsługi w języku polskim lub angielskim, a w przypadku dołączenia dokumentów w innym języku, musi również dołączyć ich tłumaczenie na język polski lub angielski. 5. Wykonawca w kolumnie pn. Nazwa urządzenia Formularza cenowego musi podać nazwę oraz producenta zaoferowanego urządzenia (w miejscach gdzie jest to wymagane). Wykonawca w w/w kolumnie nie musi podawać nazwy i producenta osprzętu. 6. Wykonawca w Formularzu cenowym w kolumnach pn. Parametry oferowane musi oświadczyć czy dany parametr jest dotrzymany (spełnia/nie spełnia) lub wskazać konkretną mieszczącą się we wskazanym zakresie wartość liczbową danego parametru oferowanego urządzenia – w zależności od żądania Zamawiającego. 7.Wykonawca wraz z ofertą musi złożyć przedmiotowe środki dowodowe – dokumenty potwierdzające zgodność wszystkich parametrów oferowanych urządzeń (głowic) z parametrami wskazanymi w tabeli formularza cenowego, np. karty katalogowe, specyfikacje techniczne, opisy techniczne itp. 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w załączniku nr 1e do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa ruchomych głowic Typ 4 Profile wraz z osprzętem oraz skrzyń transportowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: a) 40 kompletów każdy składający się z ruchomej głowicy LED typ 4 profile (dalej urządzenie) i przewodu zasilającego z wtyczką gumową 16A 2P+Z UNI-SCHUKO oraz uchwytu na rurę 50mm umożliwiające podwieszenie zaoferowanego urządzenia wraz z linką stalową zabezpieczającą z karabińczykiem o długości 1 m ± 5%. Powyższe przewody, uchwyty i linki należy dostarczyć dla każdej z 40 ruchomych głowic. b) 40 skrzyń transportowych. 2. Wszystkie zaoferowane przez Wykonawcę urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wcześniej nie używane. 3. Wykonawca udzieli na zaoferowane urządzenia gwarancji nie krótszej niż 24 miesiące. 4. Wykonawca wraz z dostarczonymi urządzeniami musi dostarczyć instrukcje obsługi w języku polskim lub angielskim, a w przypadku dołączenia dokumentów w innym języku, musi również dołączyć ich tłumaczenie na język polski lub angielski. 5. Wykonawca w kolumnie pn. Nazwa urządzenia Formularza cenowego musi podać nazwę oraz producenta zaoferowanego urządzenia (w miejscach gdzie jest to wymagane). Wykonawca w w/w kolumnie nie musi podawać nazwy i producenta osprzętu. 6. Wykonawca w Formularzu cenowym w kolumnach pn. Parametry oferowane musi oświadczyć czy dany parametr jest dotrzymany (spełnia/nie spełnia) lub wskazać konkretną mieszczącą się we wskazanym zakresie wartość liczbową danego parametru oferowanego urządzenia – w zależności od żądania Zamawiającego. 7. Wykonawca wraz z ofertą musi złożyć przedmiotowe środki dowodowe – dokumenty potwierdzające zgodność wszystkich parametrów oferowanych urządzeń (głowic) z parametrami wskazanymi w tabeli formularza cenowego, np. karty katalogowe, specyfikacje techniczne, opisy techniczne itp. Zamawiający nie wymaga złożenia w/w przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie parametrów zaoferowanej skrzyni transportowej. 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w załączniku nr 1f do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa naświetlaczy LED typu „footlight” wraz z przewodem zasilającym oraz skrzyń transportowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: a) 14 kompletów każdy składających się z naświetlacza LED typu footlight (dalej urządzenie) i przewodu zasilającego z wtyczką gumową 16A 2P+Z UNI-SCHUKO. Powyższy przewód należy dostarczyć dla każdego z 14 naświetlaczy. Cena przewodu musi być uwzględniona przez Wykonawcę w cenie zaoferowanego naświetlacza. b) 2 sztuk skrzyń transportowych. 2. Wszystkie zaoferowane przez Wykonawcę urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wcześniej nie używane. 3. Wykonawca udzieli na zaoferowane urządzenia i skrzynie transportowe gwarancji nie krótszej niż 24 miesiące. 4. Wykonawca wraz z dostarczonymi urządzeniami musi dostarczyć instrukcje obsługi w języku polskim lub angielskim, a w przypadku dołączenia dokumentów w innym języku, musi również dołączyć ich tłumaczenie na język polski lub angielski. 5. Wykonawca w kolumnie pn. Nazwa urządzenia Formularza cenowego musi podać nazwę oraz producenta zaoferowanego urządzenia (w miejscach gdzie jest to wymagane). Wykonawca w w/w kolumnie nie musi podawać nazwy i producenta przewodu zasilającego oraz skrzyni. 6. Wykonawca w Formularzu cenowym w kolumnach pn. Parametry oferowane musi oświadczyć czy dany parametr jest dotrzymany (spełnia/nie spełnia) lub wskazać konkretną mieszczącą się we wskazanym zakresie wartość liczbową danego parametru oferowanego urządzenia – w zależności od żądania Zamawiającego. 7. Wykonawca wraz z ofertą musi złożyć przedmiotowe środki dowodowe – dokumenty potwierdzające zgodność wszystkich parametrów oferowanych urządzeń z parametrami wskazanymi w tabeli formularza cenowego, np. karty katalogowe, specyfikacje techniczne, opisy techniczne itp. Zamwiający nie wymaga złożenia w/w przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie parametrów zaoferowanej skrzyni transportowej. 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w załączniku nr 1g do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa naświetlaczy LED typu „floodlight” wraz z przewodem zasilającym oraz skrzyń transportowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: a) 26 kompletów każdy składający się z naświetlacza LED typu floodlight (dalej urządzenie) i z przewodu zasilającego z wtyczką gumową 16A 2P+Z UNI-SCHUKO. Powyższy przewód należy dostarczyć dla każdego z 26 naświetlaczy. Cena przewodu musi być uwzględniona przez Wykonawcę w cenie zaoferowanego naświetlacza. b) 6 sztuk skrzyń transportowych. 2. Wszystkie zaoferowane przez Wykonawcę urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wcześniej nie używane. 3. Wykonawca udzieli na zaoferowane urządzenia i skrzynie transportowe gwarancji nie krótszej niż 24 miesiące. 4. Wykonawca wraz z dostarczonymi urządzeniami musi dostarczyć instrukcje obsługi w języku polskim lub angielskim, a w przypadku dołączenia dokumentów w innym języku, musi również dołączyć ich tłumaczenie na język polski lub angielski. 5. Wykonawca w kolumnie pn. Nazwa urządzenia Formularza cenowego musi podać nazwę oraz producenta zaoferowanego urządzenia (w miejscach gdzie jest to wymagane). Wykonawca w w/w kolumnie nie musi podawać nazwy i producenta przewodu zasilającego oraz skrzyni. 6. Wykonawca w Formularzu cenowym w kolumnach pn. Parametry oferowane musi oświadczyć czy dany parametr jest dotrzymany (spełnia/nie spełnia) lub wskazać konkretną mieszczącą się we wskazanym zakresie wartość liczbową danego parametru oferowanego urządzenia – w zależności od żądania Zamawiającego. 7. Wykonawca wraz z ofertą musi złożyć przedmiotowe środki dowodowe – dokumenty potwierdzające zgodność parametrów oferowanych urządzeń z parametrami wskazanymi w tabeli formularza cenowego, np. karty katalogowe, specyfikacje techniczne, opisy techniczne itp. Zamwiający nie wymaga złożenia w/w przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie parametrów zaoferowanej skrzyni transportowej. 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w załączniku nr 1h do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa urządzeń techniki oświetleniowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa następujących urządzeń do sterowania oświetleniem scenicznym wraz z osprzętem: 1) 2 sztuk Pulpitu do sterowania oświetleniem typ 1, wraz z przewodem zasilającym*, monitrów dotykowych oraz skrzyń transportowych. 2) 2 sztuk Pulpitu do sterowania oświetleniem typ 2, wraz z przewodem zasilającym*, monitorów dotykowych oraz skrzyń transportowych. 3) 1 sztuki Pulpitu do sterowania oświetleniem typ 3, wraz z przewodem zasilającym* oraz skrzyń transportowych. 4) 11 sztuk Węzła sieciowego DMX (node) typ 1, 5) 1 sztuki Węzła sieciowego DMX (node) typ 2, 6) 2 sztuk Węzła sieciowego DMX (node) typ 3, 7) 1 sztuki Procesora sygnałowego, 8) 2 sztuk komputera przenośnego (Laptop). *Uwaga – przewód zasilający należy dostarczyć dla każdej sztuki oferowanego urządzenia – pulpitu do sterowania oświetleniem. Cena przewodu musi być uwzględniona przez Wykonawcę w cenie urządzenia. 2. Wszystkie zaoferowane przez Wykonawcę urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wcześniej nie używane. 3. Wykonawca udzieli na zaoferowane urządzenia gwarancji nie krótszej niż 24 miesiące. 4. Wykonawca wraz z dostarczonymi urządzeniami musi dostarczyć instrukcje obsługi w języku polskim lub angielskim, a w przypadku dołączenia dokumentów w innym języku, musi również dołączyć ich tłumaczenie na język polski lub angielski. 5. Wykonawca w kolumnie pn. Nazwa urządzenia Formularza cenowego musi podać nazwę, model oraz producenta zaoferowanego urządzenia (w miejscach gdzie jest to wymagane). Wykonawca w w/w kolumnie nie musi podawać nazwy, modelu i producenta przewodu zasilającego oraz skrzyń transportowych. 6. Wykonawca w Formularzu cenowym w kolumnach pn. Parametry oferowane musi oświadczyć czy dany parametr jest dotrzymany (spełnia/nie spełnia) lub wskazać konkretną mieszczącą się we wskazanym zakresie wartość liczbową danego parametru oferowanego urządzenia – w zależności od żądania Zamawiającego. 7. Wykonawca wraz z ofertą musi złożyć przedmiotowe środki dowodowe – dokumenty potwierdzające zgodność wszystkich parametrów oferowanych urządzeń z parametrami wskazanymi w tabeli formularza cenowego, np. karty katalogowe, specyfikacje techniczne, opisy techniczne, wyniki testów wydajności itp. Zamwiający nie wymaga złożenia w/w przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie parametrów zaoferowanej skrzyni transportowej. 8. W związku z posiadaniem i używaniem, przez Zamawiającego systemu sterowania oświetleniem opartego na protokole MA-Net oraz konsol GrandMA 2, w celu zachowania możliwości odtwarzania już istniejących spektakli repertuarowych, Zamawiający wymaga aby zaoferowane przez Wykonawcę konsolety Typ 1 oraz Typ 2 (z pozycji nr 1 oraz 2 Formularza cenowego) spełniały parametry wskazane w pkt 25 i 31 tabeli parametry wymagane w kolumnie lp. nr 1 oraz 2. 9. W związku z posiadaniem i używaniem, przez Zamawiającego systemu sterowania oświetleniem opartego na protokole MA-Net oraz konsol GrandMA 2, w celu zachowania możliwości odtwarzania już istniejących spektakli repertuarowych, Zamawiający wymaga aby zaoferowane przez Wykonawcę konsoli Typ 3 (z pozycji 3 Formularza cenowego) spełniały parametry wskazane w pkt 24 i 30 tabeli parametry wymagane w kolumnie lp. 3. 10. W związku z posiadaniem i używaniem, przez Zamawiającego systemu sterowania oświetleniem opartego na protokole MA-Net oraz konsol GrandMA 2, w celu zachowania możliwości odtwarzania już istniejących spektakli repertuarowych, Zamawiający wymaga aby zaoferowane przez Wykonawcę węzły sieciowe DMX (z pozycji nr 4, 5 oraz 6 Formularza cenowego) spełniały parametry wskazane w pkt 9 tabeli parametry wymagane w kolumnie lp. nr 4, 5 oraz 6. 11. W związku z posiadaniem i używaniem, przez Zamawiającego systemu sterowania oświetleniem opartego na protokole MA-Net oraz konsol GrandMA 2, w celu zachowania możliwości odtwarzania już istniejących spektakli repertuarowych, Zamawiający wymaga aby zaoferowany przez Wykonawcę procesor sygnałowy (z pozycji nr 7 Formularza cenowego) spełniały parametry wskazane w pkt 11 tabeli parametry wymagane w kolumnie lp. nr 7. 12. Zamawiający wymaga aby zaoferowany komputer przenośny (laptop) w pozycji Lp. 8 był nieużywany, fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż 12 miesięcy przed data dostawy oraz fabrycznie zapakowany. 13. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w załączniku nr 1i do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa systemu do prewizualizacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa następujących urządzeń do prewizualizacji spektakli: a) 2 sztuk komputera stacjonarnego wraz z osprzętem: a. Przewód zasilający, b. Mysz bezprzewodowa, c. Klawiatura bezprzewodowa. Powyższy osprzęt należy dostarczyć dla każdej z 2 sztuk komputera. Cena osprzętu musi być uwzględniona przez Wykonawcę w cenie komputera. b) 6 sztuk monitora do komputera wraz z przewodem zasilającym. Powyższy przewód zasilający należy dostarczyć dla każdej z 6 sztuk monitora komputerowego. Cena przewodu musi być uwzględniona przez Wykonawcę w cenie monitora. c) 1 sztuki klucza sprzętowy USB (dongle). 2. Wszystkie zaoferowane przez Wykonawcę urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wcześniej nie używane. 3. Wykonawca udzieli na zaoferowane urządzenia gwarancji nie krótszej niż 24 miesiące. 4. Wykonawca wraz z dostarczonymi urządzeniami musi dostarczyć instrukcje obsługi w języku polskim lub angielskim, a w przypadku dołączenia dokumentów w innym języku, musi również dołączyć ich tłumaczenie na język polski lub angielski. 5. Wykonawca w kolumnie pn. Nazwa urządzenia Formularza cenowego musi podać nazwę, model oraz producenta zaoferowanego urządzenia (w miejscach gdzie jest to wymagane). Wykonawca w w/w kolumnie nie musi podawać nazwy, modelu i producenta osprzętu i przewodu zasilającego). 6. Wykonawca w Formularzu cenowym w kolumnach pn. Parametry oferowane musi oświadczyć czy dany parametr jest dotrzymany (spełnia/nie spełnia) lub wskazać konkretną mieszczącą się we wskazanym zakresie wartość liczbową danego parametru oferowanego urządzenia – w zależności od żądania Zamawiającego. 7. Wykonawca wraz z ofertą musi złożyć przedmiotowe środki dowodowe – dokumenty potwierdzające zgodność wszystkich parametrów oferowanych urządzeń z parametrami wskazanymi w tabeli formularza cenowego, np. karty katalogowe, specyfikacje techniczne, opisy techniczne, wyniki testów wydajności itp. 8. W związku z posiadaniem i używaniem przez Zamawiającego pulpitu oświetleniowego EOS Ti firmy ETC w celu uzupełnienia systemu o pulpit oświetleniowy zapasowy (backup) mający na celu zminimalizowanie strat przy awarii pulpitu głównego, Zamawiający wymaga aby zaoferowany przez Wykonawcę klucz sprzętowy (z pozycji Lp. nr 3 Formularza cenowego) był w pełni kompatybilny z w/w pulpitem EOS. Przez kompatybilność Zamawiający rozumie w pełni funkcjonalne wykorzystanie oprogramowania komputerowego firmy ETC związanego z kontrolą i obsługą urządzeń oświetleniowych, powielający funkcjonalności pulpitów oświetleniowych EOS oraz pozwalajacy na pełną współpracę sieciową pomiędzy komputerem a w/w pulpitami oświetleniowymi. 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w załączniku nr 1j do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 10