See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony na dostawę wyposażenia informatycznego oraz mebli z wyposażeniem dla oddziału Kardiologii w "Zespole Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia informatycznego oraz mebli z wyposażeniem dla oddziału Kardiologii w ramach projektu „Wyposażenie i modernizacja oddziału Kardiologii w „Zespole Opieki Zdrowotnej” w Kłodzku”, współfinansowany ze środków Krajowego planu Odbudowy i Zwiększania odporności (KPO).
Vorherige Bekanntmachung: 197369-2026
Interne Kennung: DZP.2510.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzęt komputerowy typu AIO dla personelu (komputer AIO z ekranem 27 cali) lub równoważny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowy typu AIO dla personelu (komputer AIO z ekranem 27 cali) lub równoważny dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Oprogramowanie do ewidencji, nadzorowania i zarządzania aparaturą medyczną oraz jednostronną integracją z istniejącym systemem Środków Trwałych lub równoważne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania do ewidencji, nadzorowania i zarządzania aparaturą medyczną oraz jednostronną integracją z istniejącym systemem Środków Trwałych lub równoważne dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0003
Titel: Sprzęt serwerowy i sprzęt sieciowy na potrzeby systemu diagnostyki obrazowej i archiwizacji badań w standardzie DICOM lub równoważny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu serwerowego i sprzętu sieciowego na potrzeby systemu diagnostyki obrazowej i archiwizacji badań w standardzie DICOM lub równoważny dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0004
Titel: Licencje DICOM NODE dla 3 aparatów medycznych z pracami konfiguracyjnymi na potrzeby integracji z istniejącym systemem typu PACS lub równoważny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji DICOM NODE dla 3 aparatów medycznych z pracami konfiguracyjnych na potrzeby integracji z istniejącym systemem typu PACS lub równoważny dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Meble z wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli z wyposażeniem dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen