See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Žaliavinės medienos matavimo ir kokybės vertinimo paslaugos
Beschreibung: Perkamos Žaliavinės medienos matavimo ir kokybės vertinimo paslaugos (toliau – Paslaugos), kurias Paslaugų tiekėjas (vadovaudamasis Prekybos valstybiniuose miškuose pagaminta žaliavine mediena ir miško kirtimo liekanomis tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. lapkričio 30 d. nutarimu Nr. 972 „Dėl Prekybos valstybiniuose miškuose pagaminta žaliavine mediena ir miško kirtimo liekanomis tvarkos aprašo patvirtinimo“ (aktuali redakcija) 65 punktu)), savo matavimo priemonėmis ir žmogiškaisiais ištekliais teikia žaliavinės medienos matavimo ir kokybės vertinimo paslaugas pirkėjo sandėliuose, esančiuose Lietuvos Respublikos teritorijoje, laikydamasis visų galiojančių Lietuvos Respublikos norminių teisės aktų. Pirkimo objektas skaidomas į 3 (tris) pirkimo objekto dalis (toliau – p.o.d.): 1 p.o.d. Žaliavinės medienos matavimo ir kokybės vertinimo paslaugos UAB „Juodeliai“ adresu: Medelyno g. 4B, Jūrės k., 69446 Kazlų Rūdos sav.; 2 p.o.d. Žaliavinės medienos matavimo ir kokybės vertinimo paslaugos UAB „AM grupė“ adresu: Versmės g 2A, Šventupė, Vidiškių sen., 20356 Ukmergės r. sav.; 3 p.o.d. Žaliavinės medienos matavimo ir kokybės vertinimo paslaugos UAB „VLI Timber“, Gražiavietės g 5, Kurkliai II, 29236 Anykščių raj.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 pirkimo objekto dalis
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2 pirkimo objekto dalis
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 pirkimo objekto dalis
Interne Kennung: 3