2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie wyposażenia systemu nagłośnienia, oświetlenia scenicznego i kinotechniki w sali widowiskowej w przedszkolu w Maszewie Dużym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie wyposażenia systemu nagłośnienia, oświetlenia scenicznego i kinotechniki w sali widowiskowej w przedszkolu w Maszewie Dużym w zakresie i na warunkach określonych w SWZ z załącznikami do SWZ.
Interne Kennung: IR.ZP.271.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający udziela zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 uPzp, w którym w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu oferty mogą składać wszyscy zainteresowani wykonawcy. W przedmiotowym postępowaniu zostanie zastosowana procedura wynikająca z art. 139 ust. 1, 3 i 4 Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32200000 Sendegeräte für den Funksprech- oder Funktelegrafieverkehr, Rundfunk oder Fernsehen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32342400 Akustische Geräte, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 38652000 Filmvorführgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie wyposażenia systemu nagłośnienia i oświetlenia scenicznego w sali widowiskowej w przedszkolu w Maszewie Dużym. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ
Beschreibung: dostawa, montaż i uruchomienie wyposażenia systemu nagłośnienia i oświetlenia scenicznego w sali widowiskowej w przedszkolu w Maszewie Dużym. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: IR.ZP.271.15.1.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32342400 Akustische Geräte
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie wyposażenia systemu kinotechniki w sali widowiskowej w przedszkolu w Maszewie Dużym. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
Beschreibung: dostawa, montaż i uruchomienie wyposażenia systemu kinotechniki w sali widowiskowej w przedszkolu w Maszewie Dużym. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: IR.ZP.271.15.2.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38652000 Filmvorführgeräte