509127-2026 - Ergebnis
Slowakei – Verschiedene Ersatzteile – Priame rokovacie konanie: Nákup originálnych náhradných dielov značky Toyota a servis vozidiel Toyota, Prevádzky: Žilina a Trenčianska Teplá
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Priame rokovacie konanie: Nákup originálnych náhradných dielov značky Toyota a servis vozidiel Toyota, Prevádzky: Žilina a Trenčianska Teplá
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup tovaru - originálnych náhradných dielov značky Toyota a poskytovanie služby - autorizovaný servis vozidiel Toyota na obdobie 48 mesiacov, od jedného úspešného uchádzača. Tovar sa bude dodávať a služby sa budú plniť na základe čiastkových objednávok v zmysle rámcovej dohody.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34913000 Verschiedene Ersatzteile
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AOAS-2-71/2026