See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa endoprotez i wyrobów ortopedycznych wraz z użyczeniem instrumentarium do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Beschreibung: Dostawa endoprotez i wyrobów ortopedycznych wraz z użyczeniem instrumentarium do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki zamówienia określone zostały w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 310116-2026
Interne Kennung: Z.II.260.020.Zp.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego
Beschreibung: Pakiet nr 1 Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 Implanty do rekonstrukcji więzadeł i ścięgien
Beschreibung: Pakiet nr 2 Implanty do rekonstrukcji więzadeł i ścięgien
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 Membrany do leczenia ubytków chrzęstnych
Beschreibung: Pakiet nr 3 Membrany do leczenia ubytków chrzęstnych
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 Endoproteza cementowana stawu kolanowego, anatomiczna, kłykciowa
Beschreibung: Pakiet nr 4 Endoproteza cementowana stawu kolanowego, anatomiczna, kłykciowa
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 Endoprotezy barku
Beschreibung: Pakiet nr 5 Endoprotezy barku
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 Gwoździe obojczykowe i wiertła
Beschreibung: Pakiet nr 6 Gwoździe obojczykowe i wiertła
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 Preparat kościozastępczy
Beschreibung: Pakiet nr 7 Preparat kościozastępczy
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 Zestawy do naprawy uszkodzeń stawu kolanowego, skokowego oraz ścięgna Achillesa
Beschreibung: Pakiet nr 8 Zestawy do naprawy uszkodzeń stawu kolanowego, skokowego oraz ścięgna Achillesa
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 Gwoździe i płyty do osteosyntezy
Beschreibung: Pakiet nr 9 Gwoździe i płyty do osteosyntezy
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 Endoproteza biodra pierwotna
Beschreibung: Pakiet nr 10 Endoproteza biodra pierwotna
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 Implanty do barku i łękotki
Beschreibung: Pakiet nr 15 Implanty do barku i łękotki
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 Akcesoria do małoinwazyjnych zabiegów artroskopowych wraz z dzierżawą artroskopu
Beschreibung: Pakiet nr 16 Akcesoria do małoinwazyjnych zabiegów artroskopowych wraz z dzierżawą artroskopu
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 Endoprotezy kolanowe (bezcementowa i cementowane), endoprotezy biodra (bezcementowe i cementowane)
Beschreibung: Pakiet nr 17 Endoprotezy kolanowe (bezcementowa i cementowane), endoprotezy biodra (bezcementowe i cementowane)
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 Implanty artroskopowe
Beschreibung: Pakiet nr 18 Implanty artroskopowe
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 Implanty do zaopatrywania złamań w obrębie kości paliczków, śródręcza i przodostopia
Beschreibung: Pakiet nr 26 Implanty do zaopatrywania złamań w obrębie kości paliczków, śródręcza i przodostopia
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 Endoproteza biodra pierwotna
Beschreibung: Pakiet nr 27 Endoproteza biodra pierwotna
Interne Kennung: Pakiet nr 27