2. Verfahren
Verfahren
Titel: Op-, overslag, transport en verwerking van oud papier en karton (OPK) NV BAR Afvalbeheer
Beschreibung: Op-, overslag, transport en verwerking van oud papier en karton (OPK) voor NV BAR Afvalbeheer. Die paragraaf 2.2. van de aanbestedingsleidraad. Aan de genoemde aantallen en hoeveelheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: OPK
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst gaat in op 1 januari 2027 en heeft een initiële looptijd van 24 maanden tot en met 31 december 2028.