509184-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Software-Entwicklung – Vybudovanie informačného systému eNRI DOP (Elektronický národný register informácií dopravy)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybudovanie informačného systému eNRI DOP (Elektronický národný register informácií dopravy)
Beschreibung: Predmetom zákazky je vybudovanie Elektronického národného registra informácií dopravy, ktorý bude slúžiť ako národný prístupový bod v zmysle „Smernice Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2023/2661, ktorou sa mení smernica 2010/40/EÚ o rámci na zavedenie inteligentných dopravných systémov v oblasti cestnej dopravy a na rozhrania s inými druhmi dopravy“ (ďalej len „Smernica (EÚ) č. 2023/2661) a súvisiacich delegovaných nariadení (Delegované nariadenia č. 885/2013, 886/2013, 2022/670 a 2024/490), čo má predstavovať jednotný prístupový bod pre používateľov údajov k statickým, historickým, pozorovaným a dynamickým cestovným údajom a dopravným informáciám o rôznych druhoch dopravy podľa vyššie uvedenej smernice a nadväzujúcich delegovaných nariadení. Bližšia špecifikácia je uvedená vo Zväzku 3 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212610 Entwicklung von Datenbanksoftware, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72212517 Entwicklung von IT-Software, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001