2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren en in gebruik stellen van vrachtwagens (MTM 14 TON) met kipper en zoutstrooier
Beschreibung: Deze opdracht omvat het afsluiten van een raamovereenkomst over een looptijd van 4 jaar voor de levering van nieuwe, identieke, bedrijfsklare en gekeurde vrachtwagens (MTM 14 ton): • die multifunctioneel ingezet zullen worden o voor zowel het vervoeren van materialen (kipper), o als voor gladheidsbestrijding (zoutstrooier).
Interne Kennung: AKD-2026/037_bis
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AKD-2026/037_bis - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren en in gebruik stellen van vrachtwagens (MTM 14 TON) met kipper en zoutstrooier
Interne Kennung: 1