509219-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych - 7 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych - 7 części
BeschreibungDostawa produktów leczniczych - 7 części
Interne KennungDZ-SZPZ.261.48.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensLeki niezbędne do zapewnienia obowiązujących terapii, leki na ratunek życia.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Voriconazolum fiol.
BeschreibungCzęść 1 - Voriconazolum fiol.
Interne KennungCzęść 1 - Voriconazolum fiol.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Lopinawir 200mg + Rytonawir 50mg
BeschreibungCzęść 2 - Lopinawir 200mg + Rytonawir 50mg
Interne KennungCzęść 2 - Lopinawir 200mg + Rytonawir 50mg
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Mitoxantronum
BeschreibungCzęść 3 - Mitoxantronum
Interne KennungCzęść 3 - Mitoxantronum
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Amphotericinum B liposomalna 50mg
BeschreibungCzęść 4 - Amphotericinum B liposomalna 50mg
Interne KennungCzęść 4 - Amphotericinum B liposomalna 50mg
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Surowce do receptury
BeschreibungCzęść 5 - Surowce do receptury
Interne KennungCzęść 5 - Surowce do receptury
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 - Amphotericinum B zawiesina doustna (Import Docelowy)
BeschreibungCzęść 6 - Amphotericinum B zawiesina doustna (Import Docelowy)
Interne KennungCzęść 6 - Amphotericinum B zawiesina doustna (Import Docelowy)
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 - Hyaluronidase, Dimethyl sulfoxide (Import Docelowy)
BeschreibungCzęść 7 - Hyaluronidase, Dimethyl sulfoxide (Import Docelowy)
Interne KennungCzęść 7 - Hyaluronidase, Dimethyl sulfoxide (Import Docelowy)