See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izdelava sprememb in dopolnitev občinskega podrobnega prostorskega načrta Občine Cerknica (krajše: SD OPN št. 9)
Beschreibung: Izdelava sprememb in dopolnitev občinskega podrobnega prostorskega načrta Občine Cerknica (krajše: SD OPN št. 9)
Interne Kennung: 430-26/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 521329